BYT DŮM

Exkluzivní osvětlení Markslöjd

V tradičním obchodním řetězci jen těžko naleznete odpovídající odezvu na zvýšené nároky po exkluzivních modelech. Osvětlení již dávno není jen pomocníkem či obyčejným zdrojem světla ve vašich místnostech. Aktuální typy svítidel představují skvělou šanci, jak si svou domácnost zkrášlit především po designové stránce. Vybrat si můžete doslova z nepřeberného množství nejrůznějších značek, ovšem musíte vědět, na jakého prodejce se obrátit. Internetová prodejna Ráj svítidel vždy ve svých virtuálních galeriích vystavovala pouze kvalitní osvětlení za velice příjemných cen od předních světových výrobců. Stejně je tomu i tentokrát, kdy se zaměříme na senzační svítidla od švédského výrobce Markslöjd.

MS_104144

Svítidla se švédskou atmosférou

Originální svítidla od výrobce Markslöjd jsou výjimečná svou jedinečnou atmosférou, kterou dokážou poskytnout jakékoliv místnosti. V případě, že pro svůj interiér hledáte  tak trochu jiné světlo, určitě se nechte zlákat na nezávaznou prohlídku sortimentu tohoto výrobce.

Nezáleží na tom, jestli hledáte osvětlení do dětského pokoje nebo vám chybí decentní stolní lampička. V rozsáhlé nabídce naleznete opravdu velké množství úchvatného sortimentu. Každý model je vyráběn s maximálním důrazem na výsledný design a životnost použitého materiálu.

MS_105443

Závěsné svítidlo UGGLARP

Nechte se okouzlit severským šarmem a vykouzlete si doma útulnou atmosféru. Podívejme se na závěsné svítidlo se sovičkami, které je vyrobeno z kvalitního plastu a tkaniny. Určitě oceníte možnost využití nízkoenergetické, halogenové žárovky nebo dokonce LED zdroje.

Závěsné svítidlo se dá vybavit jednou žárovkou, ta však není součástí balení a je nutné si jí dokoupit. Pak už vám nic nebrání v tom si vytvořit v jakékoliv místnosti senzační atmosféru s příslibem norského designu.

MS_105438

Související příspěvky

COLA představuje 4 nové super kotle na pelety! Seznamte se!

redakce

Reklama

redakce

Ještě není pozdě snížit před zimou tepelné ztráty rodinných domů

redakce