DŮM

Lamináty Formica – jedinečný styl do každého interiéru

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Jednoduchá a efektivní řešení jsou trendem současné bydlení. Pokud hledáte způsob, jak dodat vašemu interiéru styl, neměly by vám uniknout lamináty Formica – v jednoduchosti je totiž více krásy, než byste čekali.

Pro každého…

Dekorativní lamináty mohou mít mnoho podob. Přesvědčí vás o tom nabídka společnosti Vešo-interier s.r.o. V jejich sortimentu totiž naleznete lamináty Formica v mnoha barevných provedeních, prosím, vyberte si.

 

Jednobarevné nebo se vzorem?

Lamináty Formica mají jednu obrovskou výhodu – nejenže jsou velmi odolné, ale lze na nich mít téměř jakýkoliv vzor nebo barvu. Vešo nabízí například lamináty Formica v jednobarevném provedení (řada Colors). Lamináty jsou k dostání v mnoha odstínech a jsou vhodné jak k horizontálnímu tak i k vertikálnímu použití v interiérech. Extravaganci nabízí například lamináty Formica z řady Patterns – zde najdete lamináty s abstraktními vzory nebo vzory připomínajícími kov nebo kámen. Je připravena i kolekce laminátů Formica s motivy dřeva – řada Woods a mnoho dalších. Lamináty Formica lze také mít v několika tloušťkách – záleží pouze na tom, pro jaké účely je chcete použít. Řešení se najde vždy. Pokud například potřebujete dodat krásnou pracovní desku nebo desku na stůl, budete vybírat z řady ColorCore ( laminát o tloušťce 1,3mm). Nebojte se, u Veša vám rozhodně poradí.

  

Vlastní vzor? Bez problémů

Lamináty Formica můžete mít i s vlastním vzorem. Stačí si jen rozmyslet vzor a budete ho mít – jak jednoduché. Lamináty Formica mohou zdokonalit i vnější prostory jako jsou fasády budov, balkony apod. a další…stačí si jen vybrat.

Více najdete na www.veso.cz .

Související příspěvky

Žaluzie hrají stále prim

redakce

Stále čistá okna a výlohy? S Nano impregnací ano!

redakce

Proč zvolit pro pasivní domy nebo novostavby peletová kamna COLA

redakce