DŮM

OKHE SMART – kombinace inteligence a skvělé technologie

Současné bydlení charakterizují účinné přístroje, které dokáží vytvořit efektivní bydlení. Mezi ty se nyní řadí i novinka na českém trhu – inteligentní ohřívač vody OKHE SMART.

Komfortní funkce

Ohřívač vody OKHE SMART pochází z dílny DZ Dražice, která tímto výrobkem dotáhla účinnost i výkonnost ohřívačů vody k dokonalosti. Co od OKHE SMART můžete čekat? Především je to inteligentní řízení činnosti, maximální výkon a úspora energií.

Inteligentní nastavitelné režimy

OKHE SMART má totiž hned několik nastavitelných režimů, díky kterým budete vodu ohřívat efektivně a s velkou úsporou. OKHE SMART má kromě režimu NORMAL, ve kterém regulátor udržuje ohřívač na konstantní uživatelem nastavené teplotě v rozmezí 5 až 65 °C také speciální režim HDO. Díky tomuto režimu je možné ohřívač nastavit tak, aby udržoval konstantní teplotu pouze v době, kdy je detekován nízký cenový tarif el. energie. Nastavit si také můžete chytrý režim Smart, díky kterému je možné ušetřit až 10% spotřeby energie oproti režimu NORMAL – v tomto režimu totiž regulátor prochází dvěma fázemi. V první fázi, která trvá jeden týden sleduje váš odběr vody, informace ukládá do paměti a využije je v druhém týdnu – ohřívač vody vám připraví pouze takové množství vody, které spotřebujete (samozřejmě počítá i s malou rezervou).

Inteligentní režim Smart HDO

Unikátní je potom inteligentní režim Smart HDO. V tomto režimu bojler připojený na HDO nahřívá vodu, ale pokud zjistí, že za celý den nebyla vypotřebována ohřátá voda, následující den sám sníží teplotu. Režim funguje naopak – pokud byla spotřebována všechny ohřátá voda – teplotu zvýší – tuto funkci prostě nikde jinde nenajdete!

Snadná obsluha

Ohřívač vody OKHE SMART je uživatelsky velmi přívětivý. Má totiž přehledný velký displej, díky kterému máte všechny údaje neustále pod kontrolou…Nemusíte se tak o nic starat a pokud nastane nějaký problém, ohřívač vám ukáže, co se děje!

Inteligentní OKHE SMART vás prostě nezklame. Více na www.dzd.cz.

Související příspěvky

Kvalitní koupelna nemusí být drahá

redakce

Sháníte nerezové trubky?

redakce

Tepelné čerpadlo vzduch-voda je moderní řešení pro rodinné domy

redakce