DŮM

Perfektní izolace a zadarmo! Není to jen trik?

Ceny energie a tepla rostou. Cena elektřiny vzrostla za posledních pět let ve srovnání s rokem 2007 o více než 25 procent. Plyn zdražuje ještě více. Jeho největší dodavatel, skupina RWE, zdražil plyn jen za loňský rok v meziročním srovnání dokonce o 30 %.

Sečteno a podtrženo, běžná domácnost žijící v domku letos zaplatí za všechny energie v porovnání se situací před pěti lety celkově i o třicet tisíc korun více.V nejbližší době očekáváme další navýšení cen, protože výroba je vázána na cenu ropy. Je stále zřejmější, že nejlevnější energie je ta, která se vůbec nevyrobí. Správná cesta je vsadit na úsporná opatření.

Jak ušetřit těch 30%?

Tak to by asi chtěl vědět každý. Zdražování by sice dál vadilo, ale nebylo by už tak citelné. Dobrá zpráva je, že takový způsob existuje. A nejen že existuje, výborně funguje i v praxi. Představte si rodinný dům, kde za topení vydáváte zhruba 35 tisíc ročně. Když uplatníte naši moderní metodu, tak dokážete každý rok ušetřit až 10 tisíc korun.

Za tři hodiny je hotovo

Sedíte pohodlně v obýváku a sledujete oblíbený film nebo třeba hokejový zápas. Až skončí, je hotovo. Nemusíte ani hnout prstem, bez nepořádku, bez hluku a ještě v super kvalitě. Žádné dohadování s řemeslníky. Nemusíte po jejich odchodu hodiny neuklízet celý dům. A máte jistotu, že cokoli budete chtít, bude předem splněno. Ptáte se, jak to možné?

Je to nejen možné, ale je to zaručené. Vyberete si zkušené machry, kteří moderní metodu pilují už mnoho let. Nejenže mají cenné zkušenosti, ale hlavně chtějí klientovi pomoci. Ne ho okrást a prodat mu podřadný šunt z druhé ruky.

 

 

MAGMARELAX® ECO – jméno pro nejlepší vlákno světa

A teď k samotné metodě, která přinese úsporu mnoha tisíc ročně. Jde o zateplení stropu, nebo chcete-li, zateplení podlahy na půdě. Nejvíce doporučovaný systém je zafoukání dutých stropů nebo na volnou plochu na půdě. Minerální izolaci je vyrobeny na bázi skla nebo přírodního čediče. Představuje velmi účinný a zároveň ekologický způsob, protože pojiva izolační vaty neobsahují látky z ropných produktů. Minerální vlákno je z velkým odstupem nejlepší co do izolačních schopností. Nová technologie výroby produkuje vlákno bez hydrofobních štěpů a proto jsou jeho izolační vlastnosti téměř o 15% lepší, než všechny dosud používané vláknité izolace. Pokud chcete mít zaručený výsledek, doporučujeme jednu důležitou věc. Na vláknu nešetřete! Vezměte to nejlepší na trhu. Žádnou levnou napodobeninu. Jen originál. Lepší izolační schopnost o „pouhých“ 15% je totiž obrovský rozdíl.

Opravdu to nic nestojí!!!

Ano, je to pravda! Většina stavebních firem vám ráda poradí. Vyměňte okna, opravte dveře, udělejte fasádu. Jenomže taková rada je bez nadsázky pěkně drahá. A už honem do spořitelny nebo pro hypotéku do banky. Dáte 200 až 300 tisíc ze stavebního spoření a oni vám udělají super cenu. Zdá se to být dobrý nápad. Jenomže není.

Nejvýhodnější je totiž izolovat strop. Teplý vzduch v bytě se chová podle přírodních zákonů. Stoupá vzhůru a ve velké míře uniká z domu skulinkami a konstrukcí stropu bez užitku ven. Minerální foukaná izolace tomuto úniku dokonale zabrání. V tom je tedy to kouzlo izolace stropu. Je ve srovnání s ostatní způsoby izolace úplně nejlevnější. Navíc zajistí okamžitou úsporu tepla. Může dosáhnout až 30%!!! To je reálná zkušenost těch, kteří šli touto cestou.

Velmi důležitá je návratnost investice. Díky této chytré technologii máte své peníze za čtyři roky zpět. Nic se neztratí. Je to tedy opravdu ZDARMA!

Nepodlehněte kouzlu internetu!

Internet je fenoménem dnešní doby. Může to být dobrý sluha, ale také zlý pán. Všechno se nám zdá být ve virtuálním světě super!!! O stavební firmě se dozvíte jen to, co o sobě sama prozradí. Funguje třeba jen rok, ale na netu vypadá jako zkušený matador s desetiletou zkušeností. Nádherné fotky, fůra nadšených referencí, lákavé slevy. Často je to jen pozlátko. Malé firmy kopírují ty velké a seriózní a z oslnivých nabídek se bez důkladné znalosti jen těžko vybírá. Jak se vyvarovat toho, abychom nenaletěli? Metod je více. Dobře se osvědčuje podívat se do obchodního rejstříku na www.justice.cz . Tam můžete zjistit o firmě celou řadu užitečných informací. Třeba kdy vznikla. Tisíce referencí se nedají sehnat ani za rok, ani za čtyři. Zkušený řemeslník vám řekne, že praxi získal až po 8-10 letech.

Neváhejte, není proč

Izolujte strop vašeho domu hned. Proč znovu a znovu platit více a prohlubovat zhoršování finanční situace rodiny? Proč nevyužít výhodné ceny od května do srpna, než naplno propukne izolační sezona a zvýšení poptávky zvedne ceny služby?

Pokud si vyberete společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., vůbec neuděláte chybu. Kromě perfektně provedené práce získáte záruku 10 let. Jistotu dlouhodobé kvality izolace získáte přeměřením termokamerou. Pochopitelně v rámci záruky, tedy zdarma!

Firma IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. vznikla v roce 1995. Od té doby má více než 12 tisíc spokojených klientů. S minerální foukanou izolací má společnost nejdelší zkušenost ze všech izolatérských firem. Proč se neinformovat? Za informaci u nich nedáte ani korunu.

Více na bezplatné lince 800 100 533 nebo na www.magmarelax.cz/akce .

Související příspěvky

Zdravé bydlení bez plísní a vlhkosti

redakce

Panelové posuvné stěny efektivně stíní i dělí místnosti

redakce

Sociis nulla interdum diam eget leo venenatis mattis

redakce