DŮM

Dřevěná okna od rodinné firmy Albo

Představme si významnou českou společnost Albo figurující na tuzemském trhu již od roku 1880 co by kolářští řemeslníci zabývající se výrobou dřevěných vozů. Firma přežila veškeré nesnáze první i druhé světové války a do dnešních časů široké veřejnosti dokazuje, že i české výrobky stojí za povšimnutí a jsou konkurenceschopné i z celosvětového pohledu. Dnes již dřevěné vozy nevyrábějí, zato se orientují na výrobu mimořádně kvalitních dřevěných oken EURO, zimních zahrad, sekčních vrat, posuvných stěn a v neposlední řadě i vchodovými dveřmi. V případě, že hledáte dřevěná okna se zárukou dlouhé životnosti za současné přítomnosti lukrativního vzhledu, obraťte se na profesionální rodinnou společnost vystupující pod obchodní značkou ALBO.

 _vodoznak2 (1)

Proč se rozhodnout pro dřevěná okna

Nacházíte se na velkém rozcestí, z kterého vede jen několik málo cest a vy si stále nejste jisti správností směru? Na jedné straně vás lákají hliníkové rámy, na straně druhé se o své slovo hlásí laciný plast a někde mezi tím se ocitá ryze přírodní materiál. Zvolte si zlatou střední cestu a nechte zvítězit ekologický materiál, který využíváme již od nepaměti.

Dřevo doposud žádný jiný materiál nepřekonal a nic nenasvědčuje tomu, že by se v dohledné době mělo něco měnit. Příroda je zkrátka bezkonkurenčně nejlepším výrobcem. Dřevo je navíc skvělým izolantem a to za velice přijatelných cenových podmínek.

 _vodoznak2 (2)

Výhody dřevěných oken

Hlavní výhodou dřevěných oken je jejich vzhled, charakteristické vlastnosti a možnost opravy při jakémkoliv poškození. V případě plastového rámu vám žádný výrobce nemůže přislíbit jakoukoliv opravu. Dřevo se navíc hodí ke všem materiálům a díky širokému výběru vrchních nástřiků lazur si můžete design oken dokonale sladit jak s venkovním, tak i interiérovým konceptem.

Pokud se vám bude lazurovací nátěr po nějakém čase zdát opotřebovaný, můžete jej velmi jednoduchou metodou nanesení renovovat. Tento pracovní úkon zvládne i naprostý laik bez jakéhokoliv proškolení.

V případě zájmu o další informace týkající se dřevěných oken, navštivte internetové stránky výrobce na adrese http://www.albo.cz/.

_vodoznak2

Související příspěvky

Nejoblíbenější krytinou jsou plovoucí podlahy

redakce

Moderní domov ze dřeva představuje dostupné, avšak velmi odolné bydlení

redakce

Moje zkušenost s úklidovou firmou A Servis Lipka

redakce