Search

Domov zalitý sluncem už nebude nesplněným snem

Také toužíte po tom vpustit do svého bydlení více světla, ale obáváte se nepříjemných tepelných ztrát i vysokých nákladů? Máte rádi svůj komfort a nechcete si ničím omezovat? Díky moderním a chytrým zdvižně posuvným dveřím z profilů VEKA od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. už nemusíte dělat žádné kompromisy a vaše čtyři stěny se mohou rychle a bez zbytečné námahy změnit v plnohodnotné spojení s okolní přírodou, aniž by to jakkoli narušilo kvalitu vašeho bydlení.

Hlavními problémy při navrhování prosklené stěny nebo „jen“ velkého francouzského okna a dveří vedoucích na balkón byly až doposud citelné tepelné ztráty a s nim související studená podlaha. Nové zdvižně posuvné dveře VEKASLIDE 82 se proto s tímto diskomfortem vyrovnaly po svém. Promyšlená geometrie profilů a moderní izolační trojskla dosahují v porovnání s ostatními aktuálními okenními konstrukcemi skutečně skvělých tepelně izolačních hodnot, které vás zbaví nutnosti rozhodovat se mezi velkorysým prosklením a optimálními izolačními parametry.

 

Zasklení, které miluje slunce, šetří vaši peněženku

Inovativní práh a výztuha zárubně hrají v celé konstrukci jasný prim. Tam, kde u jiných modelů vznikají tepelné mosty, použil VEKASLIDE 82 jejich důsledné přerušení ve dvou bodech a zcela tak oddělil vnější a vnitřní zónu. Toto opatření dokáže:

  • zamezit vznikům studených zón
  • zabránit únikům drahého tepla z domu
  • uspořit náklady na vytápění

 

Důmyslně provedené těsnění pak navíc:

  • chrání proti hluku zvenčí
  • zaručuje odolnost proti nárazovému větru
  • brání proniknutí nárazového deště

Díky zdvižně posuvným dveřím otevírajícím se do stran navíc šetří cenné místo, aniž by jakkoli omezoval nádherné XXL výhledy do okolí domu. Nízké bezbariérové prahy pak minimalizují riziko zakopnutí a promyšlený systém ovládání dovoluje otevřít dokonce i velké dveřním prvky prostým pohybem jedné ruky.

rl20090827a_9378

Systém pro moderní domy i staré zástavby

Úzký profil celého systému VEKASLIDE 82 s hloubkou křídel pouhých 82 mm, umožňuje jeho použití opravdu všude od moderních energetických úsporných domů až po staré řadové domky. Je dostupný v různých barevných akcentech skvěle imitujících přírodní dřevo nebo v moderním hliníkovém opláštění v mnoha odstínech.

Hladký povrch profilů brání hromadění špíny a staré se o snadnou údržbu. VEKASLIDE 82 vyhovuje všem požadavkům kvality třídy A podle normy ČSN EN 12608. Nemusí se natírat a i po mnoha letech budou vypadat přesně tak, jako v den, kdy byl zasazen do stěny. Právě jeho dlouhá životnost v kombinaci s unikátní konstrukcí charakterizuje tuto novinku na trhu nejlépe. Pokud si přejete dodat svému bydlení více slunce, tak jedině se systémem VEKASLIDE 82.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *