DŮM

Obáváte se letních veder! Nemusíte!

 V létě slunko pálí tak, že je to někdy až k nevydržení. Přes den to ještě jde, ale co večer a v noci? Teplo se v domech hromadí, takže ani v noci nenacházíme úlevu. Zejména v ložnicích v podkroví se nedá vydržet, natož spát. Když už usneme, budíme se propoceni. Co je příčinnou toho, že není v domech k vydržení? Horký vzduch z rozpálené střechy prostoupil stropem do domu. Víte, že teplota pod krytinou zejména u plochých střech nebo u střech se sklonem menším než 5 stupňů dosahuje více jak 80 stupňů? Máme pro vás skvělou zprávu. Proti tomuto problému můžete efektivně a poměrně jednoduše bojovat!

Když je z ložnice sauna

Není sauna jako sauna. V zimě je saunování příjemné, v létě o něj ale stojí jen málokdo. Letní tropické vedro v ložnici je opravdu nepříjemné a navíc brání zdravému osvěžujícímu spánku. Na vině je špatně izolovaný strop v posledním podlaží.

 

Situace se řešitelná – SNADNO!

Problém s nadměrným vedrem můžete poměrně snadno vyřešit. Nejlepším řešením je zateplit střechu, to znamená kvalitně tepelně izolovat strop posledního patra. Důležité je vědět, že ploché střechy mívají dvouplášťovou konstrukci. Řešení se provádí tak, že se do dutiny mezi plášti nafouká minerální magmarelaxová izolace. Díky moderní technologii a užití nejkvalitnější izolace z přírodních materiálů je výsledek vynikající a hlavně – instalace takové izolace není nic složitého – tedy pro odbornou firmu. Výborně tepelně izoluje a protože je vyrobena z přírodního čediče, dobře vzdoruje ohni. Magmarelaxová izolace také zabraňuje srážení vlhkosti v topné sezóně, výskytu hnízd bodavého hmyzu, hlodavcům a plísním. Výborné vlastnosti magmarelaxové tepelné izolace lze zaručit na dlouhou řadu let. A ještě jedna skvělá zpráva – ve srovnání s jinými způsoby zateplení nepředstavuje enormní položku rodinného rozpočtu.

Šanci nemají sršni ani vosy

Zateplení dvouplášťových střech přináší i jednu další výhodu. Často se při něm musí vytvořit revizní otvory nebo střešní vikýře. V budoucnu je oceníme, a to v případě, až přivolaná hasičská záchranná hlídka přijede likvidovat hnízda sršňů a vos.

Instalace trvá krátce!

Největší výhodou tohoto moderního zateplení dutého prostoru ve střeše je rychlost realizace. Zafoukání izolační vaty netrvá více než tři hodiny. Nejvhodnějším obdobím pro izolaci podlahy na půdě jaro, protože v dutině ještě není takové horko. Termín realizace je možné domluvit ve velmi krátké lhůtě, zpravidla do čtrnácti dnů. Ve smluvený den přijedou odborní pracovníci firmy a okamžitě se pustí do práce. Provoz domu není přerušen, nenatropí hluk, příliš nezvíří prach, nezanechají nepořádek.

 

Tři problémy vyřešeny najednou

Tento způsob zateplení střechy pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane příjemným a v zimě naopak nebudete mít pocit chladu. Ale to nejlepší nakonec. Ročně ušetříte tisíce za topení!

Využijte jedinečnou akci 20% slevu na foukanou minerální izolaci ještě dnes!

Více informací na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonní čísle 800 100 533.

Související příspěvky

Dáte přednost vinylu nebo dřevu?

redakce

Ozvučení rodinného domu a bytové jednotky

redakce

Hliníkové kotvící systémy usnadňují instalaci terasových prken

redakce