BYT

DOMOVNÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD

Potřebujete vyřešit problém s odpadní vodou u svého rodinného domu nebo je nutná výměna , protože stávající řešení není dostačující? Pro tento účel je vám k dispozici firma BVS aqua s.r.o. Vznikla před 18 lety jako firma montážně – provozní, ale postupem času se specializovala a nyní je její hlavní náplní výroba domovních čistíren odpadních vod a domovních čerpacích stanic. Během posledních několika let rozšířila firma služby o dodávku technologických částí z nerezové oceli a polypropylenu.

Tyto materiály si získávají stále větší místo při použití v této oblasti. Výroba nádrží tady probíhá z  kvalitních materiálů, žádné technické desky ani lehčené či recyklované materiály. Výrobky jsou standardně dodávány včetně vnitřní nerezové konstrukce. Domovní čističky odpadních vod a jímky jsou certifikovány. Nádrže je možné vybavit libovolným příslušenstvím pro osazení dalších technologií např. výtlak pro čerpadla, průchodky pro přívodní kabeláž apod. Dle vašeho výkresu zde umí vyrobit i atypické nádrže či jímky a rádi Vám vypracují nezávaznou cenovou nabídku. Poskytují bezplatné poradenství při řešení čištění odpadních vod, nebo jejich přečerpávání. Získají si vás svým odpovědným a profesionálním přístupem. Odcházíte spokojeni, protože pro každého najdou řešení a to nejen k čističce, ale i k využití vyčištěné vody. Díky svému individuálnímu přístupu ke klientům nastavili v této společnosti tu nejúčinnější marketingovou strategii. Také už nese své ovoce. Zákazníci se jednak rádi vrací a jednak doporučují firmu svým známým. Obojí je vizitka toho, že ve firmě BVS aqua jste v dobrých rukách.


Firma BVS aqua s.r.o. vyrábí a dodává i technologie domovních čerpacích stanic. Nabízí také návrh a vypracování cenové nabídky vhodného typu čerpací stanice . Stanice se vybírá podle účelu použití, zda je určena pro přečerpávání do výše uložené gravitační kanalizace, nebo pro čerpání do systematické tlakové kanalizace. Dále podle typu napojeného objektu, zda se jedná o RD nebo bytový dům, kde je větší počet bytových jednotek, penzion, hotel nebo provozovna. Dalším kritériem je druh čerpaných odpadních vod, zda se jedná o běžné splaškové odpadní vody nebo specifický druh průmyslových odpadních vod. Je nutné si také uvědomit, že typ použitého čerpadla ovlivňuje náročnost na údržbu, spolehlivost a životnost čistírny odpadních vod.

V rámci péče o své klienty BVS aqua s.r.o. provozuje servisní dispečink, který je v provozu každý den, včetně víkendů a svátků. Dispečer poruchové služby s Vámi zkonzultuje funkce zařízení a po dohodě domluví termín poruchového výjezdu. Výjezd je proveden do 24 hodin od nahlášení poruchy.

V rámci dalších nadstandardních služeb firma nabízí a poskytuje projektantům bezplatné konzultace, včetně návrhů technických řešení. Tato služba je mezi projektanty vítána a hojně využívaná.


A kde najdete další technické údaje, možnosti a řešení vašich potřeb ?  Stačí jeden klik na tento web www.bvsnet.cz a nebo firmu navštivte v sídle společnosti adrese:

BVS aqua s.r.o.
Areál 1. Jílovské a.s.
Čs. armády  547
254 01 Jílové u PrahySouvisející příspěvky

Čistý design ze skla – Glass Distractions

redakce

Proč se rozhodnout pro kontinentální postel

redakce

Představujeme vliesové tapety CRISPY – hravé tvary a dynamika

redakce