OSTATNÍ

…řešení pro Vaši domácnost – to je firma HOPA

Uvažujete o rekonstrukci? Stavíte? Blíží se dokončovací fáze výstavby, a vy se máte rozhodnout, jak zařídíte svou koupelnu snů? Jste u nás správně. Jednak jste našli ten správný zdroj informací a jednak jste objevili zdatného partnera – společnost HOPA CZ s.r.o. http://www.hopa.cz/ S naší firmou pro vás bude vytvoření útulného  a originálního domova snadné.

Jsme na českém trhu již více než 13 let a na evropském 10 let. Za tuto dobu už tedy opravdu víme, co zákazník požaduje, co očekává a jaké jsou zrovna v daném sortimentu módní trendy.  Vzali jsme za svůj důraz na vysokou kvalitu zboží, služeb, plnění dodacích termínů a specifických přání zákazníků. Záruční a pozáruční servis je u nás považován za součást našeho know-how. V roce 2004 jsme získali certifikát kvality řízení ISO 9001:2001. Díky mladému týmu se nám daří udržovat strhující tempo doby a stále vylepšovat, inovovat, přicházet s novými nápady a podněty.

Vyrábíme a dodáváme moderní vybavení koupelen. Nabízíme pro vás příznivý poměr ceny a kvality. Nabídka zahrnuje kvalitní akrylátové vany se zárukou až 10 let, vanové zástěny, sprchové kouty s bezpečnostním sklem, parní boxy, koupelnový nábytek a další koupelnový sortiment. O zaslání katalogu zdarma požádejte zde http://koupelny.hopa.cz/zadost-o-katalog-zdarma.aspx. V katalogu společnosti HOPA naleznete 55 variant van, 369 variant sprchových koutů, 82 variant baterií, 142 variant koupelnového nábytku, umyvadla, záchody, hydromasáže, aromaterie, topení a další sortiment.

Dále společnost HOPA CZ nabízí široký sortiment shrnovacích dveří – plastových i koženkových. Shrnovací dveře jsou stále velmi žádané.  Někomu šetří místo v malém obytném prostoru a někomu mohou sloužit jako estetický prvek. HOPA CZ, s.r.o. je největším prodejcem shrnovacích dveří v České republice.

K těmto dveřím dodáváme vnitřní i vnější plastové obložky. Tyto obložky se s oblibou používají při modernizaci a zakrytí starších zárubní.

Čalounění dveří se používá pro odhlučnění a zároveň jako renovace starých, například vchodových, dveří. Pro mnohé je to neocenitelné řešení problémů s hlukem. Vybrat si můžete barvu, druh prošití i množství vrstev zabezpečující odhlučnění.

Zajímavý sortiment jsou terasové desky. Kdo by nechtěl mít krásnou terasu, balkon či lodžii, která se zároveň lehce udržuje, zároveň se po ní velmi příjemně chodí a k tomu všemu luxusně vypadá? Přání z říše snů? Nikoliv. S námi toto přání dostává reálnou podobu. Jednoduchá je i montáž. Zvládne ji podle dodávaného návodu i šikovný kutil.

Jednoznačně jedním z nejžádanějšího zboží našeho sortimentu, jsou plastové obklady. A to jak plastové obklady vnitřní, tak venkovní. Mají své nezastupitelné místo při rekonstrukci fasád i vnitřních prostor v koupelnách, užitkových prostorech, kancelářích a chodbách.

Veškeré zboží najdete na našich webových stránkách www.hopa.cz, kde si výrobky můžete i zakoupit prostřednictvím eshopu s dopravou zdarma. Prohlédnout si naše zboží můžete i u široké sítě našich prodejců v rámci ČR, Slovenska a dalších států. Jejich síť také najdete na našich stránkách.

HOPA CZ, s.r.o.
Průmyslový areál 0255
76321 Slavičín

tel. +420 577 342 630
fax. +420 577 342 631
gsm. +420 777 342 630
email: info@hopa.cz

 

 

 


www.hopa.cz


Související příspěvky

Jak důležité je udržet v interiéru správné ovzduší?

redakce

GE Money nabízí svým klientům více…

redakce

Fensterreinigung, Schaufensterreinigung, Nano-Imprägnierung vom Glas Wien

redakce