BYT

TOP pražské lokality, které plní sny moderním bydlení!

Jestliže se chcete přestěhovat do Prahy, můžete vybírat ze stovek možností. Realita je taková, že některé pražské lokality mohou nabídnout více než jiné. Do této skupiny patří určitě Praha 5 a 8 – jedná se o nádherné lokality s dostatkem zeleně, bohatými možnostmi kulturního i sportovního vyžití, kompletní občanskou vybaveností a hlavně místa, na kterých vznikly poměrně odvážné developerské projekty. Ty nejzajímavější vám v tomto článku představíme.

 

Praha 5 a možnosti, které stojí za to!

Praha 5 patří mezi nejoblíbenější lokality už celou řadu let. Právě proto zde vznikají stále dokonalejší nové byty Praha 5. Svým jedinečným provedením vyniká Rezidence Anděl.V rámci projektu vznikly dvě moderní budovy, které nabízí celkem 43 bytů. V nabídce jsou byty o dispozicích 2+kk až po luxusní 5+kk. Bydlení v této rezidenci je jako stvořené pro mladé páry i rodiny s dětmi. Byty jsou prostorné a mají moderně řešené interiérové uspořádání. Druhou ozdobou Prahy 5 je svérázný projekt Sacre Coeur 2, v rámci kterého je možné koupit výhradně luxusní byty. Jejich předností je nápadité a přitom vysoce praktické členění vnitřních prostor i rozlehlé terasy. Tyto byty plní i ty nejodvážnější sny o moderním stylu bydlení!

255

 

Praha 8 nabízí skvělé příležitosti

Praha 8 je malou městskou částí, ale jen co se týče rozlohy. Svým obyvatelům bezpochyby nabízí vše, co ke spokojenému životu potřebují. Praha 8 to je nádherná příroda, obchody, lékaři, školy atd. Mezi nejkrásnější i cenově dostupné byty Praha 8 patří ty, které vznikly v rámci developerských projektů Na Rokytce a Nové Chabry. Oba projekty mohou nabídnout malé i velké byty s praktickým dispozičním řešením, ve kterých se bude spokojeně žít rodinám i jednotlivcům.

Rada – pokud je Praha vaším cílem, dlouho se nerozmýšlejte. Ty nejlepší byty rychle mizí!

Související příspěvky

Jak správně vybrat indukční desku a nádobí

redakce

Výběr matrace a roštu ovlivní váš spánek

redakce

Zapomínáte zavírat okna? Jak situaci vyřešit?

redakce

1 komentář

Lukáš 10. 7. 2020 at 13:50

No to je luxus koukám že v Praze je z čeho vybírat co se týká nového moderního bydlení třeba tady další tip na takové bydlení https://homerealestate.cz s dobrou dostupností do centra třeba a taky kousek od přírody. Jenom ty ceny nejsou úplně pro každého, pochybuji že nějací studenti po škole si můžou dovolit takové bydlení třeba za 5 mil. To už jediné na hypotéku.

Diskuze je uzavřena.