BYT

Jaro, sluníčko a posezení v nové zahradní houpačce, prostě žůžo!

Kdo z nás by se netěšil na jaro? Sníh už pomalu roztál i na horách, teploty stoupají stále rychleji a vše se pomalu ale jistě začíná zelenat a pučet. S přicházejícím jarem se blíží i období roku, které rádi trávíme venku na svých zahradách, v přírodě. Nábytek Bohemia nabízí na svých internetových stránkách www.nabytek-bohemia.cz značné množství variant zahradního nábytku, který vám tyto krásné chvíle učiní ještě příjemnějšími.

Ať už rádi grilujete nebo prostě jen odpočíváte a relaxujete na čerstvém vzduchu, bude se vám jistě hodit nábytek, který můžete nechat celé léto venku a nemusíte se bát poškození způsobeného vlivy počasí. K tomuto účelu nabízí nábytek bohemia různé druhy zahradního nábytku.

První variantou je nábytek dřevěný, který je nejen praktický, ale v přírodním prostředí především i dobře vypadá. Nejprodávanějším artiklem je sada zahradního nábytku Ibiza, která obsahuje stůl, dvě křesla a lavici. Tato sada se dá pořídit za cenu do deseti tisíc korun a v ceně jsou navíc ještě podsedáky, aby vaše posezení bylo ještě příjemnější. Dále si pak můžete vybrat z pestré škály dřevěných zahradních lehátek, lavic a židlí. Pro slavnostnější příležitosti určitě oceníte i dřevěný zahradní bar.

Další variantou je na údržbu méně náročný kovový zahradní nábytek. Kdo by nepamatoval kempinkový nábytek, který se dá vozit s sebou takřka všude. Doby, kdy všichni vlastnili totožné nebo velmi podobné provedení tohoto oblíbeného cestovního nábytku, již odzvonily. Nábytek Bohemia nabízí poněkud pestřejší a veselejší varianty. Kovové židle a stoly nabízejí především stabilitu a odolnost vůči všem nepříznivým vlivům a jistě si také vyberete z rozličné nabídky.

Nejen naše nejmenší potěší zahradní houpačka. Dětská zahradní houpačka Duo poslouží dokonce dvěma capartům najednou, a protože je vyrobena ze dřeva, nemusíte se bát případného poranění. Každý si ale občas rád zalenoší a připomene si svá dětská léta, a proto můžete vybírat z řady výrobků určených i pro ty větší.

Pokud už jste si vybrali a můžete se těšit na léto, dobrou zprávou pro vás je, že dodací doba Nábytku Bohemia se pohybuje v rozmezí jednoho až čtyř týdnů a můžete si ho nechat již smontovaný dovézt přímo až na vaši zahradu. Pohodlně se posaďte a nechte se unášet svými nejtajnějšími sny.


www.nabytek-bohemia.cz


Související příspěvky

Nové moderní bydlení v Praze můžete mít i vy

redakce

Pěstováni broskvoní

redakce

Futonové postele? Původem z Japonska, oblíbené už i u nás

redakce