BYT

České masivní postele přinášejí řadu výhod!

 

Většina výrobců se při výrobě postele věnuje jen designu nebo pouze účelu. Vznikají tak vlastně hybridní postele, které jsou jen krásné na oko, ale neplní dobře svůj účel. Nebo dobře slouží, ovšem z hlediska designu nemohou nic nabídnout. Pokud to vadí i vám, máme pro vás tip. Víme, kde můžete sehnat kvalitní postele v moderním designu a navíc – za příjemnou cenu…

 

Masivní postele jsou nejlepší volbou

Při výrobě postele – více než u kteréhokoliv jiného kusu nábytku – záleží na materiálu, který je pro její výrobu použit. Materiál musí být v první řadě odolný, aby postel mohla sloužit řadu let, musí být pevný, aby postel poskytla dobrou oporu a třetím požadavkem je samozřejmě jeho vzhled. Všechny tyto podmínky plní dokonale právě masivní dřevo. Díky němu jsou masivní postele tou nejlepší volbou. Jsou totiž příjemné na pohled, mohou se stát dominantou ložnice a vydrží sloužit mnoho let. Dřevo navíc ložnici provoní přírodou.

 

Na volbě záleží

S nabídnou vysoce kvalitních postelí z masivu, přichází český výrobce – společnost Postelia s.r.o., která nabízí své postele také v e-shopu na spime.cz. Společnost vyrábí dřevěné postele z různých druhů dřev – jako je masivní smrk, buk, dub, olše, borovice, bříza, javor a jasan. Dřevěné postele vyrábí z masivu o šíři 4cm, takže je nejvyšší kvalita a životnost zaručena.

 

 

Rozměry i podle vašich představ

V nabídce společnosti najdete jednolůžka i manželské postele ve standardních rozměrech. Skladem jsou postele o rozměrech 200 x 180cm a 200 x 160cm i postele o rozměrech 140x 200cm či jednolůžka 90x200xm nebo100x200cm. Pokud vám tyto rozměry nevyhovují, nevadí. Společnost vám může vyrobit postel přesně podle vašich požadavků. Samozřejmostí je i možná volba výšky postele.

 

Designové i praktické

Postelia s.r.o. nabízí postele z masivu v rozmanitých variacích. Vybrat si můžete vysoce designové kousky nebo i praktické dřevěné postele s úložným prostorem. Vždy získáte maximální kvalitu.

 

Související příspěvky

I koupelna ovlivní jaký budete mít den

redakce

… od projektu k domu na klíč

redakce

Sedací soupravy pro moderní život

redakce

1 komentář

postele z masivu 22. 11. 2014 at 11:11

Určitě volba postele z masivu je k nezaplacení, i po čase se ukáže že postel je stále pevná a plná života :). Naše postele má již 10 let je stále nádherná, nevrže.

Diskuze je uzavřena.