BYT

Jak se chytře „zazipovat“ před sluncem i hmyzem

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Svislá markýza Screen Zip z portfolia firmy Bohemiaflex CS šetří klimatizaci    Svislá markýza Screen Zip je moderním a vysoce funkčním celoročním kabátkem pro okna Vašeho bytu či domu. Pořídit si ji můžete ve 4 různých moderních odstínech – bílé, krémové, šedé a antracitové. Potah markýzy tvoří tkaniny z polyesterových nebo skleněných vláken, které zajišťují nejen potřebnou ochranu před rozmary počasí a slunečními paprsky, ale i trvanlivost potahu a jeho vysokou odolnost proti znečištění. Tkaniny také umožňují průnik denního světla, ale zabraňují přehřívání interiéru a vniku nežádoucího UV záření.

  

Svislá markýza Screen Zip má unikátní systém zipu, který zajišťuje 100% napnutí potahu a zamezuje vzniku mezery mezi ním a kolejnicemi, tudíž je zároveň ideální ochranou proti hmyzu.

Markýzu Screen Zip tvoří odolná celohliníková konstrukce a potah je navíjen elektromotorem, nabízí tedy dokonalé uživatelské pohodlí. Hodí se i pro velké skleněné plochy – maximální rozměr markýzy je 5 metrů v délce i šířce.

Více najdete na www.bohemiaflex-cs.cz

Související příspěvky

Dřevostavby Moravia Wood Trading, s.r.o.

redakce

Mezní postup na pokraji fyziky

redakce

Shopping po česku

redakce