BYT

Bytová show 2010

Na začátku listopadu proběhne v Hradci Králové velké výstava všech druhů nábytku s názvem Bytová show

Ve dnech 4. – 7. listopadu 2010 se v Kongresovém a výstavním centru Aldis v Hradci Králové uskuteční 15. ročník výstavy nábytku, interiérů a bytových doplňků Bytová show 2010. Co na výstavě budete moci shlédnout? Kuchyně, kuchyňské systémy, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice a vše co patří ke zdravému spaní, koupelny, elektrospotřebiče, osvětlení, bytový textil, krby, kamna, podlahy, dveře, schodiště a mnoho dalšího, co patři k interiéru domu. Na výstavě budou k vidění také kompletně zařízené interiéry všech částí domu.

Na místě bude navíc po celou dobu konání výstavy k dispozici Poradna bytových architektů. Zájemcům budou k dispozici čtyři bytoví architekti, kteří budou připraveni řešit zcela konkrétní otázky, týkající se domu a bytu. Pokud tedy nevíte, jak zařídit ve svém domě tu či onu místnost, pokud máte nějaké problémy nebo nevyřešené otázky ohledně interiéru, můžete se na Bytové show poradit. Návštěvníci by si s sebou měli přinést potřebné nákresy či plány. Poradna bytových architektů bude na výstavě fungovat zcela zdarma.

Bytová show 2010 každoročně nabízí i sérii zajímavých přednášek a ani letošní ročník nebude výjimkou. První z přednášek proběhne v pátek 5. Listopadu a jmenuje se Bydlení je hra, chalupa je hra. Přednášet bude známá designérka Ing. Iva Lukšová. Čeká vás průřez natáčením pořadů z cyklu Bydlení je hra, Chalupa je hra, pohled za oponu natáčení pořadů a nakonec pochopitelně diskuse s tvůrci. Přednáška začíná v 16:30. V sobotu od 14 hodin čeká návštěvníky přednáška s názvem Od dětského pokoje k domácí kanceláři. Ing. Luděk Jekl a Ing. Jan Opitz budou prezentovat koncept řešení dětského pokoje, přihlížející k růstu dítěte spojené s generační výměnou a novou funkcí pokoje. Ten samý den začíná v 16 hodin prezentace Ing. Jana Sedláčka, designér firmy Dřevotvar družstvo Jablonné nad Orlicí. Dozvíte se mnoho zajímavého o Veletrhu nábytku Milano 2010. Můžete se nechat inspirovat novými trendy a designy. Uvidíte mnoho fotografií a nakonec návštěvníky čeká znovu diskuse. Přednášky jsou součástí doprovodného programu výstavy a neplatí se za ně, platí se pouze vstup na výstavu Bytová show.

Součástí výstavy bude i Květinová show, která proběhne ve čtvrtek a v pátek 4. a 5. listopadu vždy od 15 hodin. Uvidíte přehlídku Dekorace v interiéru, při které budou předvedeny moderní jednoduché aranže, oddělování interiéru sušenými květinami a podobně. A připraveny je i prezentace s názvem Moderní trendy na vánoce. Uvidíte sváteční aranžování květin a předvádění vánoční doplňků a další zajímavosti, které se jistě budou hodit při vánočním zdobení vašeho domu a bytu.  Aranžovat bude Lucie Vitíková, která titul Mistr florista z mezinárodní soutěže v Polsku a titul vicemistryně České republiky.

Pořadatele Bytové show 2010 připravili pro návštěvníky překvapení. Ve čtvrtek a v pátek obdrží zdarma prvních tisíc návštěvníků vstupenku na výstavu JARNÍ INSPIRACE, která proběhne 11. – 13. Března 2011 a k tomu dárek do kuchyně.

Bytová show 2010 se koná ve dnech 4. – 7. listopadu 2010 v Kongresovém a výstavním centrum Aldis v Hradci Králové. Adresa je Eliščino nábřeží 375, 500 02 Hradec Králové. Výstava bude otevřena ve čtvrtek, pátek a sobotu od 9 do 18:30 hodin a v neděli od 9 do 16 hodin. Jednotné vstupné je 60 korun.

Související příspěvky

Konvektory jako designový a funkční doplněk

redakce

Nabídka luxusních bytů v Praze vás překvapí! Jaké skvosty se nabízejí?

redakce

Nové vily na Praze 5 si zaslouží pozornost!

redakce