BYT

I barva podlahy ovlivní vzhled a atmosféru interiéru

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud chcete mít doma pohodu a klid, musíte vhodně a vkusně nakombinovat vybavení svého interiéru. A kde začít jinde než pěkně od podlahy. Vyberte si svou novu moderní a extra odolnou podlahovou krytinu od společnosti Fatra a.s….

Šedá je in

Šedá barva v interiéru zažívá nyní svůj velký návrat. Důvodů je hned několik. Šedý vzor podlahy lze totiž lehce kombinovat s vybavením celého interiéru, hodí se především teplé tóny nábytku a dekorací. Šedé dekory podlah mimo jiné vyzařují i klid a eleganci a dodávají prostoru moderní styl.

Luxusní podlaha Thermofix přináší zajímavé řešení

V nabídce společnosti Fatra a.s. naleznete luxusní vinylovou podlahu Thermofix, která nabízí celou řadu zajímavých moderních šedých vzorů, jako je například vzor Platan, Dub bělený či Borovice sibiřšká. Podlaha Thermofix® vám však kromě zajímavých vzorů a dekorů přinese do vaší domácnosti také extrémní kvalitu. Thermofix® je totiž speciální heterogenní vinylová podlahovina, která má hned několik skvělých vlastností. Mezi ně patří například: odolnost podlahové krytiny k vlhkému prostředí, vynikající rozměrová stálost, dobrý teplotní vjem a snadná údržba, odolnost proti vlivu kolečkové židle a řada dalších.

        

Fatra a.s. nabízí podlahu Thermofix® celkem ve 45 různých originálních dekorech. Vybírat můžete například z kolekce Rustikal, která věrně napodobuje nejen vzhled,ale i povrchovou úpravu dřeva – v nabídce jsou dekory Farmářské dřevo, Borovice, Wenge, Buk rustikal, Divoká třešeň, Dub – old western světlý a mnoho dalších. V nabídce je podlaha Thermofix® také s dekorem kamene a zajímavé dekory přináší i kolekce Elegance.

Stačí si jen vybrat. Mezi dekory vévodí dřevo ale i kámen.

Kombinujte s FatraClick

V nabídce Fatra a.s. naleznete také podlahovou krytinu s názvem FatraClick a jedná se o plovoucí vinylovou podlahu. I FatraClick je podlaha s řadou výhod. Má moderní vzory, které jsou dokonalou imitací dřeva a vybírat můžete z celkem 10 vzorů. Podlahu FatraClick můžete mít s dekorem Přírodní javor, Červenohnědý dub, Tibetský modřín, Karpatský dub a mnoho dalších. Z podlahové krytiny FatraClick můžete také vytvářet kreativní kombinace.

Dejte svému interiéru styl. Více informací a kompletní nabídku najdete na www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

Samolepicí tapety vylepší stávající vzhled a zakryjí nedokonalosti

redakce

Vybavte obývací pokoj elegantně a vkusně

redakce

Ciis nulla interdum senectus

redakce