OSTATNÍ

TŘI ROKY NA ZADKU – Domov hlubokých myšlenek

Věděli jste že, průměrně tři roky stráví každý z nás ve svém životě  na toaletě a že v našich domácnostech spotřebujeme nejvíce vody právě splachováním? V dnešní době bychom se měli ohlížet na přírodu a chovat se k ní šetrně. Je všeobecně známo, že zásoby vody na zemi se pomalu a jistě tenčí, voda je dražší a v některých koutech světa i vzácná. Proto by se každý z nás měl zamyslet,  vodou šetřit a především ji neznečišťovat.

Vždyť voda znamená život!

Jedním z mála, co můžeme udělat,  je např. ošetření odpadní vody, která opouští naše domovy.  I odpadní voda z domácností může být kontaminována a to zejména úpornými chemikáliemi v podobě čistících prostředků, které obsahují napříkla louhy a nejrůznější kyseliny.  V našich odpadních jímkách pak neprobíhá přírodní proces rozkladu a jímky slouží pouze jako uložiště fekálií, kde se tvoří patogeny zdraví škodlivé.

Máme pro vás jednoduché řešení, jak zajistit, aby vaše domovy opouštěla voda nekontaminovaná a přírodu nezatěžují. Nabízíme vám bakteriální a enzymatické přípravky, které jednak dokáží rozložit hustý odpad v jímkách, zabraňují zápachu a především nedovolí vzniku škodlivých patogenů.

Pro domácnost jsou to přípravky určené do žump a septiků Septiclean v kombinaci s Urychlovačem biologického čištění, který se postará jednak o rychlejší práci SeptiCleanu, ale především rozloži nežádoucí tuk, který se do odpadních jímek dostává převážně z kuchyňských odpadů.

Pro majitele domovních čistíren odpadních vod je to pak přípravek OxyBreak-domovní ČOV opět v kombinaci s Urychlovačem, který obsahuje chytré aerobní bakterie, a ty  jednak přispívají k bezproblémovému chodu ČOVky, ale samozřejmě také rozkládají organický odpad a opět zabraňují zápachu.

Pro čištění odpadů pak jistě využijete přípravek FreeLine – odpady, sifony, případně enzymatický přípravek Likvid, pokud je odpad zanesen tukem.

Pro ty, kdo na svých chatách a chalupách využívají suchých toalet nabízíme sety pro ošetření a to OxyBreak – Suché WC s Urychlovačem.

A pro majitele přenosných, suchých toalet pak přípravek SanniFresh. Obsah těchto přenosných toalet je pak možné kompostovat, jelikož jsou naprosto nezávadné a neobsahují škodlivý formaldehyd.

Všechny tyto přípravky jsou ekologické a biologické, šetří přírodu a v neposlední řadě i peníze. Jen si vzpomeňte, kolik jste zaplatili např. při vývozu vaší žumpy nebo septiku. Používáním přípravků firmy SUBIO EKO, s.r.o. značně prodloužíte dobu vývozu žump a u septiků toto úplně odpadá, jelikož přepadem, či trativodem odchází „čistá“ nezávadná a přírodu nezatěžující voda.  Zkuste řešení bez chemie a nechte pracovat přírodu.

Více o těchto přípravcích se dozvíte na www.subio.cz

 

 

 

 

 

 Související příspěvky

Kované ploty od českých výrobců se pyšní maximální kvalitou

redakce

Jaké náhradní díly jsou do automobilů nejčastěji třeba?

redakce

Jak efektivně inzerovat nemovitosti, abyste prodali!

redakce