ZAHRADA

Proč je nutné v bazénu mít dostatečnou koncentraci chloru?

 

Každý vlastník bazénu u rodinného domu se musí starat především o 3 základní věci. První z nich je dosáhnutí odpovídajících hodnot pH. Druhou záležitostí je čistota bazénové vody bez usazenin a špíny. A třetí, velmi důležitou prací, je udržovat v bazénu dostatečnou koncentraci chloru. Právě chlor má v bazénu velký význam a hodně ovlivňuje kvalitu bazénové vody (pokud hovoříme o chlorové chemii jako takové).

 

Na co je chlor v bazénové vodě potřeba?

Udržení správného množství chloru v bazénu má velký význam především na samotnou kvalitu vody. Při nedostatečném množství chloru hrozí zvýšené riziko vzniku vodních řas, zakalení vody a také výskytu bakterií. Chlor má účinky odpuzovat a likvidovat tyto mikroorganismy a udržovat vodu v bazénu stále křišťálově čistou po celou dobu koupací sezóny i mimo ní. Chlor do bazénů můžete dávkovat v mnoha variantách a přípravcích. Záleží na vašich potřebách a také na tom, jaké přípravky nabízí jednotliví výrobci bazénové chemie.

 

Bazénová chemie PWS má všechny druhy chloru do bazénů!

Bazénová chemie PWS byla vyvinuta společností Techneco na základě dlouholetých zkušeností s úpravou vody. Díky těmto zkušenostem a vysoké kvalitě se přípravky PWS (Professional Water Systém) řadí k nejlepším druhům bazénové chemie na našem trhu. Kromě vysoké kvality všech přípravků bazénové chemie se může značka PWS pochlubit i kompletním sortimentem výrobků v této oblasti. Například v oblasti chlórové chemie můžete vybírat tablety, kapalné přípravky nebo granulované přípravky. Záleží na tom, jaký druh bazénové chemie bude vyhovovat vám i vašemu bazénu. v kategorii chlor tablet můžete vybírat například Start tablety (slouží především při řešení problémů s bazénovou vodou nebo startu bazénu po zimě), Triplex tablety, Multi Tablety 5v1, rychlorozpustné tablety i klasické chlor tablety.

Kompletní nabídku bazénové chemie PWS najdete na eshop.techneco.eu.

 

Související příspěvky

Větší nebo svahovitá zahrada? I její sekání může být hračka!

redakce

Využití OSB desek téměř nezná mezí

redakce

Vaše zahrada se těší na jaro

redakce