ZAHRADA

Proč je nutné v bazénu mít dostatečnou koncentraci chloru?

 

Každý vlastník bazénu u rodinného domu se musí starat především o 3 základní věci. První z nich je dosáhnutí odpovídajících hodnot pH. Druhou záležitostí je čistota bazénové vody bez usazenin a špíny. A třetí, velmi důležitou prací, je udržovat v bazénu dostatečnou koncentraci chloru. Právě chlor má v bazénu velký význam a hodně ovlivňuje kvalitu bazénové vody (pokud hovoříme o chlorové chemii jako takové).

 

Na co je chlor v bazénové vodě potřeba?

Udržení správného množství chloru v bazénu má velký význam především na samotnou kvalitu vody. Při nedostatečném množství chloru hrozí zvýšené riziko vzniku vodních řas, zakalení vody a také výskytu bakterií. Chlor má účinky odpuzovat a likvidovat tyto mikroorganismy a udržovat vodu v bazénu stále křišťálově čistou po celou dobu koupací sezóny i mimo ní. Chlor do bazénů můžete dávkovat v mnoha variantách a přípravcích. Záleží na vašich potřebách a také na tom, jaké přípravky nabízí jednotliví výrobci bazénové chemie.

 

Bazénová chemie PWS má všechny druhy chloru do bazénů!

Bazénová chemie PWS byla vyvinuta společností Techneco na základě dlouholetých zkušeností s úpravou vody. Díky těmto zkušenostem a vysoké kvalitě se přípravky PWS (Professional Water Systém) řadí k nejlepším druhům bazénové chemie na našem trhu. Kromě vysoké kvality všech přípravků bazénové chemie se může značka PWS pochlubit i kompletním sortimentem výrobků v této oblasti. Například v oblasti chlórové chemie můžete vybírat tablety, kapalné přípravky nebo granulované přípravky. Záleží na tom, jaký druh bazénové chemie bude vyhovovat vám i vašemu bazénu. v kategorii chlor tablet můžete vybírat například Start tablety (slouží především při řešení problémů s bazénovou vodou nebo startu bazénu po zimě), Triplex tablety, Multi Tablety 5v1, rychlorozpustné tablety i klasické chlor tablety.

Kompletní nabídku bazénové chemie PWS najdete na eshop.techneco.eu.

 

Související příspěvky

Profesionální zahradní malotraktory

redakce

Kvalitní venkovní lavičky od Kovo Art

redakce

Používáte pro údržbu bazénové vody mnoho přípravků? A řekli by jste, že by stačila jedna tableta?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.