ZAHRADA

Postavte na svou zahradu pergolu a chraňte se před deštěm

Těšíte se na sluncem prozářené léto, které konečně prohřeje i zatím studené večery a vy si budete moci užívat chvíle strávené s rodinou nebo s přáteli na zahradě, kde si ugrilujete něco dobrého, společně se najíte a napijete oblíbeného nápoje? Jak lákavé, jenže co když začne pršet? Pokud nejste schováni pod střechou, budete zahnání do domu a grilování bude konec. Avšak pouze v případě, že na vaší zahradě nestojí perfektní pergola, vyrobená z odolného hliníkového profilu, který dobře odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Pergoly dodávané léty prověřenou společností

Pergoly, které jsou dodávané a vystavované společností Okna JIS se na trhu pohybuje již více než 30 let. Základem každé této pergoly je odolný hliník, který je velmi pevný, odolný, nadčasový a v neposlední řadě je velmi nenáročný na údržbu. Stěny pergoly mohou být opatřeny ZIP screany, které dokonale poslouží jako ochrana před větrem. Velmi snadno se ovládá a umožní přivřít konkrétní část pergoly.

Jak je řešeno zastřešení

V případě hliníkové pergoly od Okna JIS si můžete vybrat z dvojího zastřešení. Prvním z nich je sklo, druhým polykarbonát. V obou případech si budete moci užívat pohledu na noční oblohu, zároveň vás však uchrání před dopadajícími kapkami deště.

Využití pergoly

Pokud si chcete užívat příjemných dní a večerů, je jasné, že zahradní nábytek umístěný pod pergolou nebudete muset den co den schovávat. Kromě zahradního nábytku zde však najdou příjemné místo k odpočinku i vaši čtyřnozí kamarádi, budete zde moci bez obav sušit prádlo anebo uschovat v mžiku všechno, co zkrátka nesmí zmoknout.

Neváhejte a kontaktujte odborníky z Okna JIS. Se všemi odpověďmi, se kterými si nebudete vědět rady, vám rádi pomohou. Stejně tak budou nápomocní při veškerém plánování, výběru střechy a motorického pohonu.

Související příspěvky

Betonový plot – praktický i okrasný

redakce

Stavíme krb aneb malý průvodce žárovými maltami

redakce

Jak nejlépe ošetřit plot barvou

redakce