TIPY

Stěrkové podlahy jsou skvělým řešením pro velké provozy i domácnosti

Otázku, jakou podlahu vybrat, si kladou nejen ti, kdo právě staví rodinný domek nebo rekonstruují starší nemovitost. Řeší ji i majitelé nejrůznějších provozoven, dílen a dalších provozů. Zejména ve velkých výrobnách, skladech, obchodních centrech i kancelářských budovách je přitom podlaha výrazně zatěžována. Je tedy třeba vybírat pečlivě a zvolit takovou, která má optimální vlastnosti. Mezi ty patří i vysoká odolnost.

 

Epoxidové nátěry ocení ti, kdo chtějí podlahu se snadnou údržbou a dlouhou životností

U podlahy se rozhodně nevyplatí dělat kompromisy. Jinak by mohla dosloužit mnohem dříve, než je žádoucí. Proto je vždy třeba nejprve stanovit, jaké vlastnosti jsou nezbytné. Podlahou, která vydrží téměř vše a zvládne skvěle sloužit dlouhou řadu let, je epoxidová stěrka.

 

Proč se rozhodnout právě pro epoxidovou podlahu?

Vysoká odolnost

Epoxidová stěrka je optimálním řešením pro všechny prostory, kde je nezbytné, aby podlaha zvládla i opravdu velkou zátěž. A navíc je odolná vůči mechanickému poškození povrchu. To ji předurčuje pro využití ve skladech, výrobních halách a dalších provozech, kde se pravidelně manipuluje s těžkými břemeny. Skvěle však poslouží i v garážích a technických místnostech.

Snadná údržba

Stěrkové podlahy vyžadují minimální péči. V případě znečištění je stačí jednoduše zamést či omýt. Jejich povrch není třeba leštit ani ošetřovat speciálními přípravky.

Dostupnost v mnoha barvách

U epoxidových nátěrů si lze vybrat z mnoha barevných variant. Ty je samozřejmě možné i kombinovat a vytvořit tak opravdu originální podlahu, jakou nikdo jiný nemá.

 

Kdo zvládne epoxidové stěrky na jedničku?

www.weplast.cz se specializuje na realizaci litých podlah, které opravdu vydrží. Mezi ně patří nejen epoxidové nátěry a stěrky, ale také betonové, plastbetonové, pěnobetonové a anhydritové podlahy. Práce provádí na celém území České republiky. Podlahy WePLAST jsou vždy dokonale rovné a vysoce kvalitní. A navíc jsou dostupné v široké škále barev.

Související příspěvky

Jak na stěhování bez nervů?

redakce

RENOVACE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU

redakce

Převod hypotéky na jinou nemovitost

redakce