TIPY

Rychlý internet a internetová televize? Nespoléhejte jen na největší hráče!

Neobejdete se bez rychlého internetu? Nejste sami. Zatímco k vyřizování e-mailů vám postačí rychlost okolo 300 Kb/s, ke hraní počítačových her a sledování internetové televize už potřebujete připojení mnohem rychlejší.

Rychlé připojení je však nutné i ke komunikaci prostřednictvím videohovorů a posílání velkých souborů. Neobejdou se bez něj hráči počítačových her, grafici, fotografové, streameři i programátoři. Ale také samozřejmě spousta běžných uživatelů.

 

Opravdu rychlý internet

Dobrou zprávou je, že rychlý internet v ČR už dávno (naštěstí) neposkytují jen ti největší hráči z řad nadnárodních firem. Internet s rychlostí až 1000 Mb/s mají ve svém portfoliu i menší poskytovatelé. Jedním z nich je například společnost Nej.cz, která v současné době k moderní optické síti připojuje více než stovku obcí v České republice, a rychlým internetem tak zásobuje více než 120 tisíc uživatelů.

 

Optická síť versus wifi připojení

Hlavní výhodou internetového připojení od společnosti Nej.cz je spolu s rychlostí i jeho stabilita. Ta je daná moderní optickou sítí, u níž nehrozí výpadky ani kolísání rychlosti, které s sebou v závislosti na počtu připojených uživatelů přináší například wifi připojení.

 

Vyberte si balíček na míru

Začínáte o rychlém internetu od Nej.cz uvažovat? V tom případě si otestujte, zda právě vaši lokalitu optická síť od Nej.cz pokrývá. Na hlavní stránce https://www.nej.cz/ jednoduše klidněte na záložku internet a poté na políčko vyberte lokalitu. Tu buď vyberte ze seznamu, popřípadě ji přímo zadejte do kolonky. Pokud je tato lokalita moderní optickou sítí pokryta, zobrazí se vám v dolní polovině stránky i nabídka balíčků, z nichž si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

60 mb/s za 299 Kč měsíčně? Ano, jde to!

Ceny balíčků začínají na necelých 300 korunách měsíčně za 60 Mb/s. Pětinásobná rychlost (300 Mb/s) vás vyjde na zhruba dvojnásobek. A pokud zvolíte balíček, jehož součástí je i internetová televize, dostanete se s cenou za internetové připojení ještě níž. Ještě váháte? Neměli byste!

Související příspěvky

Ruční nářadí se prodává samo, specializovaný obchod je snem každého kutila

redakce

Proti plísňový nátěr. Likvidace, dezinfekce, sanace plísně. Výškové čištění fasád Praha

redakce

Kompresor pořizujeme podle několika kritérií

redakce