TIPY

Rychlý internet a internetová televize? Nespoléhejte jen na největší hráče!

Neobejdete se bez rychlého internetu? Nejste sami. Zatímco k vyřizování e-mailů vám postačí rychlost okolo 300 Kb/s, ke hraní počítačových her a sledování internetové televize už potřebujete připojení mnohem rychlejší.

Rychlé připojení je však nutné i ke komunikaci prostřednictvím videohovorů a posílání velkých souborů. Neobejdou se bez něj hráči počítačových her, grafici, fotografové, streameři i programátoři. Ale také samozřejmě spousta běžných uživatelů.

 

Opravdu rychlý internet

Dobrou zprávou je, že rychlý internet v ČR už dávno (naštěstí) neposkytují jen ti největší hráči z řad nadnárodních firem. Internet s rychlostí až 1000 Mb/s mají ve svém portfoliu i menší poskytovatelé. Jedním z nich je například společnost Nej.cz, která v současné době k moderní optické síti připojuje více než stovku obcí v České republice, a rychlým internetem tak zásobuje více než 120 tisíc uživatelů.

 

Optická síť versus wifi připojení

Hlavní výhodou internetového připojení od společnosti Nej.cz je spolu s rychlostí i jeho stabilita. Ta je daná moderní optickou sítí, u níž nehrozí výpadky ani kolísání rychlosti, které s sebou v závislosti na počtu připojených uživatelů přináší například wifi připojení.

 

Vyberte si balíček na míru

Začínáte o rychlém internetu od Nej.cz uvažovat? V tom případě si otestujte, zda právě vaši lokalitu optická síť od Nej.cz pokrývá. Na hlavní stránce https://www.nej.cz/ jednoduše klidněte na záložku internet a poté na políčko vyberte lokalitu. Tu buď vyberte ze seznamu, popřípadě ji přímo zadejte do kolonky. Pokud je tato lokalita moderní optickou sítí pokryta, zobrazí se vám v dolní polovině stránky i nabídka balíčků, z nichž si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

60 mb/s za 299 Kč měsíčně? Ano, jde to!

Ceny balíčků začínají na necelých 300 korunách měsíčně za 60 Mb/s. Pětinásobná rychlost (300 Mb/s) vás vyjde na zhruba dvojnásobek. A pokud zvolíte balíček, jehož součástí je i internetová televize, dostanete se s cenou za internetové připojení ještě níž. Ještě váháte? Neměli byste!

Související příspěvky

Graffiti-Entfernung und Graffitischutz Wien

redakce

Dřevěné prvky do interiéru

redakce

Jaký vybrat spotřebiče do domácnosti

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.