TIPY

S koupí nemovitosti pomůže nový realitní portál CINCINK

Řešíte velký životní krok, jakým je koupě vlastní nemovitosti, a přemýšlíte, jak se vyhnout všem úskalím a bez problémů najít vysněný byt či dům? Důležitými prvky jsou trocha štěstí a kvalitní portál, kde najdete přehled inzerátů nemovitostí na prodej i něco navíc. Proč se podívat právě na portál CINCINK a s čím vším vám může pomoci?

 

Férový realitní portál pro lidi

Na internetu najdete hodně portálů s nabídkou nemovitostí. Většinou však jde pouze o výčet inzerátů a tím to končí. Za vložení inzerátů se navíc musí platit. A přesně takhle to nefunguje v případě nového férového realitního portálu CINCINK, kde je vložení inzerátu zdarma. Kromě nabídky nemovitostí zde najdete i právní služby, technickou inspekci nemovitosti, bankovní úschovu peněz a další služby, které můžete v rámci portálu objednat. Partnerem tohoto projektu je Komerční banka, což znamená, že se na stránkách nachází i hypoteční kalkulačka a nabídka hypotéky s výhodnou úrokovou sazbou.

 

Prohlížejte inzeráty a zapněte si hlídání

Pro úspěšné nalezení nemovitosti vašich snů je potřeba hledat. Pravidelně a často vytrvale kontrolovat nové inzeráty, protože jedině tak se může koupě bytu vydařit. Ruční prohlížení stránek si můžete značně zjednodušit díky zapnutí funkce hlídání, kdy dostanete upozornění ve chvíli, že se objeví nový inzerát splňující vámi zadané podmínky.

 

Propočítejte si své možnosti financování

Pro správné nastavení hlídače nových nabídek je vhodné znát cenové rozpětí, do kterého se vejdete. Část financí je potřeba mít našetřenou, ale pro pokrytí zbývající hodnoty nemovitosti slouží hypoteční úvěr. Při počítání uvažujte nad tím, aby měsíční splátka nebyla příliš vysoká, a zbytečně nepřeceňujte své možnosti.

Jasná čísla dostanete díky hypoteční kalkulačce přímo na portálu

Všechna důležitá čísla ukáže hypoteční kalkulačka. Cvičně si můžete zadat různé částky, ať máte představu o tom, co by znamenalo pořízení dražší nemovitosti. Ve chvíli, kdy se objeví byt či dům, po kterém toužíte, hypotéku rovnou sjednáte u Komerční banky.

 

Myslete na bezpečí svých peněz

Při placení za nemovitost je potřeba přemýšlet i nad bezpečím. Stává se to sice výjimečně, ale bohužel existují případy, kdy při obdržení peněz ještě před hotovým přepisem nemovitosti prodávající zmizí a částku odcizí. Aby se něco podobného nestalo a obě strany měly jistotu, využívá se bankovní úschova peněz.

 

Sjednejte si bankovní úschovu a přečtěte si důležité informace o dani z nabytí nemovitosti

Bankovní úschovu sjednáte přímo na portálu CINCINK. Nezapomeňte si také přečíst důležité informace, které se vám mohou hodit. Zjistěte si, jak funguje daň z koupě nemovitosti a do kdy je potřeba zaplatit. Díky ověřeným informacím uděláte vše správně a pořízení vysněného bytu či domu bude bez problémů.

Související příspěvky

Výrobce zahradního nábytku VLADEKO – vysoká kvalita za nízké ceny

redakce

Komfortní podlahy Wicanders Vinylcomfort

redakce

Doplňte svou jídelnu o dřevěný nábytek

redakce