TIPY

Ubytování Airbnb ještě levněji? Víme, jak na to!

Cestování je aktivita, která většinu z nás baví. Rádi poznáváme nová místa, země i kultury a utíkáme ze svých všedních dní alespoň na pár dní. Ubytování přes Airbnb nám pomáhá šetřit náklady u nás i v zahraničí, jde to ale ještě levněji.

Sehnat ubytování v neznámém městě nemusí být žádný problém. Vybrat si lze z nabídky hotelů a penzionů v různých cenových hladinách nebo se obrátit na soukromý sektor. Airbnb je webová služba, která sdružuje hostitele z celého světa a zprostředkovává pronájem ubytování, nejčastěji v bytě nebo domě. Vznikla roku 2008, když si dva studenti potřebovali přivydělat na nájem a napadlo je pronajímat místa na spaní na matracích ve svém obýváku. Odtud také pochází název celé služby, Airbnb – AirBed and Breakfast, nafukovací postel a snídaně. Kdekoli po světě máte možnost využít těchto služeb na ubytování, jejich výhodou bývá především velmi výhodná cena oproti hotelům. Ještě více vám pomůže ušetřit Airbnb sleva, díky které vás ubytování může vyjít opravdu lacino nebo si budete moci prodloužit pobyt a poznat město a život v něm mnohem lépe.

Airbnb je skvělá příležitost, jak poznat místní kulturu i zvyky, nebydlíte totiž ve vybaveném hotelu se službami pro všechny hosty, ale v běžném bytě. Po registraci už můžete vyhledávat nejvhodnější nabídku ubytování podle vašich představ nebo možností. Celý systém Airbnb je založen především na důvěře, proto svůj profil vyplňte pečlivě. Po ukončení ubytování hodnotíte hostitele a on hodnotí vás, buďte proto vždy milí a usměvaví, budete mít mnohem více možností. Vybírat můžete s ohledem na lokalitu, zařízení nebo cenu. Výhodná je i sleva na Airbnb, kterou můžete využít pro platbu za ubytování a pohybuje se v řádu stokorun, což už je docela pěkná částka. Ušetřené peníze můžete utratit za suvenýry nebo třeba v místní restauraci při ochutnávání lokálních specialit.

Levné ubytování bylo vždy velkým lákadlem pro cestovatele a otevírá také nové možnosti pro všechny, kdo nechtějí zbytečně utrácet. Služba Airbnb má jednoduché ovládání, nebojte se vyzkoušet ji a poznat dosud nepoznaná místa tak trochu jinak.

Související příspěvky

Výškové mytí střešních oken, skleněných fasád, zimních zahrad. Práce ve výškách Praha 2

redakce

Ekologické daně a dotace pro domácnost: jak si finančně pomůžete vy?

redakce

Podlahové vytápění je nepřekonatelné. Výhod má hned několik

redakce