Search

Relaxujte v čistotě!

Přijdete domů z práce, postaráte se o spokojená bříška všech doma – od manžela, přes děti až k rybičkám. Napíšete úkoly z matiky, které vlastně vůbec nenáležely vám, ale po nekonečném dětském vztekání nad násobilkou už to jinak dopadnout nemohlo. Naženete postupně, tentokrát kromě rybiček, všechny do koupelny – v pořadí děti – manžel, abyste děti mohla co nejdříve uložit a konečně si můžete vyhradit chvilku sama pro sebe. Ideálním odpočinkem je asi pro každou z nás horká vana, nebo minimálně půlhodinové postávání pod proudem sprchy, nahřívající naše unavená záda. Koupelna je ideálním místem pro tu správnou relaxaci. Místo, kam se můžeme zavřít a užít si chvilku ticha. Místo pro tu správnou očistu a regeneraci, kde si voňavou koupelí můžeme zlepšit náladu po náročném dni.

Co když ale oáza nevypadá podle našich představ? Co když silikony černají a usazuje se na nich plíseň? Ať už uklízíte, jakkoliv často, stejně k tomu dojde a vy se pak rozčilujete, protože byste pochopitelně měla ráda svou oázu klidu čistou. Kdo by si také užil chvilky relaxace, kdež se ve spárách kolem vany rozpíná plíseň a šklebí se na vás? Nemluvě o tom, že čistota bytu je naší vizitkou a proti plísním v koupelnách se ani drhnutím nejde ubránit. A jak pak své návštěvě vysvětlíte, že máte doma čisto, když tak vaše spáry opravdu nevypadají?

Výměna silikonu – už nikdy – je náročná jak časově, tak finančně. Obzvlášť tedy v případech, kdy nebydlíte ve vlastním bytě a investovat do cizího se vám pochopitelně nechce, potřebujete jiné řešení.

Když jsem poprvé takovou akci začala plánovat, a chtěla jsem vyměnit jen silikon kolem vany, náš šikovný řemeslník mi dokonce řekl, abych silikon odstranila sama, a on to tedy pak milostivě vyspáruje. Nechtěl se takovou věcí zabývat a já později pochopila proč. Snažila jsem se vzít situaci emancipovaně do svých rukou a opravdu bych Vám nepřála slyšet, kolik sprostý slov na hlavu toho bambuly padlo, když jsem se silikon snažila sundat těmi nejostřejšími předměty a i přes pocity vyčerpání, které by se daly přirovnat k pocitům vrcholového sportovce v cíli, jsem se posunula jen o pár centimetrů. Když jsem se tedy přes všechny stavy zoufalství konečně dostala k cíli, pyšně jsem předala koupelnu do jeho rukou, aby mi vanu vyzdobil krásným, novým silikonem. Práce netrvala dlouho, nicméně na úklid po řemeslníkovi, jsem si mohla vyhradit další odpoledne.

Ráda zvládám věci sama a věřím, že v dnešní emancipované době to u vás nebude jiné. Když mi tedy moje babička, která by strčila do kapsy všechny řemeslníky, doporučila Ceresit RE-NEW – obnovovač silikonů, byla to pro mě opravdová spása. Aplikace je totiž velmi jednoduchá a zvládne ji každý, nanáší se pouhým tahem. Není potřeba odstraňovat staré silikony, ani použít nanášecí pistoli nebo jiné nářadí.

Je dokonale přilnavý, elastický, voděodolný, bez zápachu, a hlavně si na něj žádná plíseň nepřijde. Koupelnu jsem mohla používat už po šesti hodinách.

Pokud se chcete poprat s popraskanými a začernalými spárami a užívat si své chvilky klidu v čistotě, vyzkoušejte Ceresit RE-NEW. Obložení po něm vypadá jako nové, a hlavně bez plísní!

Nyní existuje řešení i pro ty z vás, kteří si vybrali šedou barvu silikonu, protože Ceresit RE-NEW je nyní i v šedé variantě. Spárům vdechne zpátky barvu holubičí šedé. Více na www.stop-vlhkosti.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *