INSPIRACE

Novinky ze světa spánku, které byste neměli minout!

Nestíháte sledovat aktuální trendy a přesto byste se rádi zorientovali v tom, co se ve světě zdravého spánku událo nového? Nevadí, našli jsme ty nejlepší novinky za vás! Pokochejte se!

 

Chladivé matrace pro spokojený spánek během celého roku

Pohodlná matrace VISCO ERGO ICE-GEL v sobě kromě prodyšné studené pěny a  děrované viscoelastické líné pěny s paměťovým efektem o vysokých objemových hmotnostech ukrývá také integrovaný gel s chladivým efektem. Ten se přizpůsobí teplotě vašeho těla, zabrání přehřátí a následnému pocení. V kombinaci s prodyšnými lůžkovinami tak jde o ideálního pomocníka do ložnic sužovaných slunečním žárem nebo příliš vysokou teplotou ústředního topení. Ocení ji i páry, kteří se na ideální teplotě pro spánek zkrátka neshodnou. Takže s klidem ponechte svému partnerovi naducanou duchnu a sami se uvelebte na chladivém gelu.

 

Matrace s ideální tuhostí pro všechny

Matrace, kterou si můžete nakombinovat podle sebe z celkem pěti druhů tuhosti – to je VISCO VARIO AIR se sendvičovou konstrukcí. Díky kombinaci několika materiálů, jimž vévodí viscoelastická pěna (líná pěna) s paměťovým efektem, ideální pro onemocnění páteře a studená pěna s vysokou životností a prodyšností, jde o unikátní produkt na trhu s matracemi.

Patříte k náročným milovníkům odpočinku? Pak vás ještě více zaujme matrace MULTINO s až 12 různými stupni tuhosti. Její jádro si jednoduše poskládáte tak, jak právě potřebujete.

Postel v oblíbeném RETRO designu

Že se aktuální vlna retro musí omezovat jen na drobné doplňky do domácnosti? Designová postel LAGO z poctivého masivu vás vyvede z omylu. Kvalitní dřevo s přírodní povrchovou úpravou v podobě olejů a pryskyřic od německého výrobce BIOFA, zajistí váš zdravý spánek se vším všudy. A pro dokonale harmonickou ložnici můžete sáhnout i po dalších výrobcích z designové řady, například dřevěném nočním stolku nebo komodě LAGO.

Všechny tyto báječné novinky jsou k mání v e-shopu Spime.cz a stojí za nimi česká společnost Postelia s.r.o. Objevte i vy bohatý sortiment matrací, roštů, postelí nebo ložnicového nábytku, výrobu matrací na míru bez příplatku, dopravné na vybrané produkty po ČR zdarma a další výhody v kvalitním balení. Navíc nakupujete přímo od výrobce, takže se můžete spolehnout a nízké ceny a vynikající zákaznický servis. Vyzkoušejte to také!

Související příspěvky

Práce z domova bez problémů

redakce

Užijte si elegantní a bezpečný plamen z krbu

redakce

Vybíráme pelech psa – na co si dát pozor?

redakce

Přidat komentář