TIPY

Proč nekupovat levné umělé vánoční stromky, ale raději ty kvalitní?

Začínají se blížit Vánoce, a tak se začínáme zajímat o nákup nových vánočních ozdob. Barvou Vánoce 2023 je barva Viva magenta, která je kombinací červené, fialové a růžové. Pokud si koupíte vánoční baňky v této barvě, budete naprosto IN. Ovšem celý dojem a radost z krásy vám může pokazit nekvalitní vánoční stromek. Proč investovat do kvality a vyhnout se podezřele levným kusům?

Kvalitní umělé vánoční stromky jsou bezpečné a odolné

Jestliže vám nabízí prodejce neadekvátně levné umělé stromky, zpozorněte. Zřejmě nebudou mít pevnou konstrukci, snadno se pokřiví, především, co se týče větviček, deformují se. Jehličí, které bude zpravidla jen z pásků PVC, bude vypadávat. Také mohou v teple interiéru zapáchat po umělé hmotě. Ano, můžete je jít reklamovat, ale stojí vám jejich nákup za zbytečné starosti a pokažené Vánoce?

Mnohem lepší je nakupovat u ověřeného prodejce, u něhož si budete jisti, že prodává jen kvalitní zboží. Takovým je např. Florum.cz. Jde o zavedený obchod, kde najdete nejen mnohé umělé vánoční stromky v různých velikostech a dřevinách, ale i umělé zelené stěny, umělé květiny, umělé listnaté stromy atd.

Vyberte si umělé vánoční stromečky s 3D jehličím (100 %), standardní (PVC jehličí), také umělé vánoční stromky výškou nad 300 cm, barevné i speciální. Nechybí ani krásné girlandy, s nimiž můžete ozdobit zábradlí, krby, dveře kolem dokola, sloupy…

Využijte výhodných akčních cen

Florum.cz nabízí nejen kvalitu, ale i zboží za akční ceny. Právě teď je o 7 % levnější umělý vánoční stromek OXY s 3D jehličím. Je skutečně jako živý, bude vám zdobit interiér mnoho Vánoc, až dokud se sami nerozhodnete, že chcete stromeček jiný, jen tak pro změnu. K dostání je v sedmi různých výškách.

Vyberte si sami na Florum.cz. Zaručeně budete spokojeni.

Související příspěvky

Pryč s bolestí krku po probuzení!

redakce

Kouzlo domácí sauny

redakce

Najděte kouzlo grilování na lávovém kameni

redakce