TIPY

Bazény do země vám změní život

Bydlíte v rodinném domě se zahradou? Nebo jste majitelem parcely se zelení, kam chodíte z bytu trávit volné chvíle a relaxovat? Máte rádi vodu a závidíte v létě všem, kteří se v horkých dnech koupají ve vlastních bazénech a nemusí na koupaliště? Pak už ani minutu neváhejte a pořiďte si bazén do svého vlastnictví. Budete nadšeni a zalitujete, že jste tak dlouho odolávali.

Vsaďte na bazénové sety

Zatímco ještě před lety býval bazén nadstandard, doba se změnila a bazénové sety přinášejí radost bez ohledu na věk a společenské postavení. Stačí mít chuť, vhodný pozemek a dokázat si vybrat z nabízených designů a funkcí. Bazénové sety jsou oblíbené, protože poskytují komplexní balíček, včetně doplňkových komponentů, jako jsou filtrace, skimmery, trysky, schůdky, včetně zapojení technologie, a to vše za akční ceny.

Bazény do země letí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé pořizovali sezónní nadzemní bazény s nafukovacím límcem. Dnes jsou běžným standardem bazény do země, které jsou vyrobeny z plastu nebo laminátu a mají různé tvary. Vybírat lze z kruhových, oválných nebo obdélníkových modelů.  Bazény jsou svařovány nejnovější a nejodolnější technikou na trhu, takže nehrozí, že by se vyboulily nebo nedej bože praskly a unikala z nich voda. Po celé České republice jsou dopravovány zdarma a po dohodě je možné objednat bazén na klíč, což znamená komplexní služby, zahrnující jak přípravu terénu, samotné vyhloubení jámy, tak umístění bazénu a zapojení veškeré bazénové technologie.

Plastový bazén vás přežije

Plastový bazén je stylový a funkční. Prvotřídní kvalita používaných materiálů garantuje provozuschopnost až 50 let. Ověřený plast – Polystone® od německé firmy Röchling má skvělé mechanické vlastnosti a je zdravotně nezávadný. Obstojí při teplotní výkyvech od -40°C do +150°C a má atest na pitnou vodu a barevnou UV stabilizaci. Plastové bazény do země jsou nadčasové a poskytnou vám naprostý luxus.

Výhodná investice

Pořízení bazénu něco stojí. V horizontu výčtu let, co vám bude bazén bezproblémově sloužit, je ale počáteční investice finančně výhodná. Pořízení klasického kruhu s průměrem 3 metry není dražší než 1,5 násobku průměrného měsíčního platu. Pořídit bazény u výrobce i na míru. Rozměry, hloubku, tvar  a ostatní parametry lze upravit dle vašich individuálních požadavků. Poslední volné termíny výroby na podzim 2020 se plní.

Přihlaste se o nezávaznou kalkulaci na e- mailu:info@plastovebazeny.eu

Související příspěvky

Saténové povlečení nabízí přírodní materiály do ložnice v luxusním vzhledu

redakce

Stěhování bytů a spotřebičů

redakce

Jak hravě štípat dřevo na zimu

redakce