TIPY

Proč jsou vrtané studny na klíč tak výhodné?

Stále více lidí uvažuje o možnosti zřídit si svůj zdroj vody. Není se vůbec čemu divit, jelikož mimo energií zdražuje právě i voda a nechat si u domu udělat vlastní studnu vám může pomoci snížit náklady na život.

Vyberte si profesionály

Vrtání studny není žádná maličkost, kterou byste dokázali zvládnout sami. K tomuto účelu byste si měli povolat skutečně profesionály, co své práci rozumí. Dobrou volbou je například firma Artemia, jejíž kompletní nabídku naleznete na jejich webových stránkách www.artemiastudny.cz. Společnost působí hlavně v Polné u Jihlavy a v jejím okolí.

Žádná studna není nikdy stejná, jelikož každý zákazník má trochu jiné požadavky a také místní podmínky se mohou v mnoha ohledech lišit. Proto je studna na klíč tím nejlepším možným řešením.

Studna vytvořená za pomocí vrtání je daleko hlubší než studna kopaná, a to mnohdy i o desítky metrů. První zmíněná metoda je vhodná, hlavně když toužíte po vlastní pitné vodě.

Samozřejmě, že než začnete vodu po zhotovení studny běžně používat, je potřeba udělat její rozbor, ideálně několikrát během určitého časového období. Jakmile bude vše hotové, čerpání vody ze studny zajistí odpovídající čerpadlo. Časy, kdy se muselo chodit pro vodu se džberem, jsou už nenávratně pryč.

Vyberete-li si společnost Artemia, nejenže získáte vlastní zdroj pitné vody, ale zároveň za vás vyřídí všechny nezbytnosti jako jsou povolení na studnu a další potřebnou dokumentaci.

Vrty pro tepelná čerpadla

Artemia rovněž zajišťuje vrty pro tepelná čerpadla. Tento druh služby mohou využít jak soukromé, tak i právnické osoby. Stejně jako v případě studní, i tyto vrty se dělají na klíč. Firma disponuje lidskými i technickými kapacitami také pro hloubení vrtných polí, čehož využívají hlavně stavaři. Veškeré práce se provádějí s maximálním důrazem na rychlost, ovšem nikoliv na úkor bezpečnosti.

Související příspěvky

Vysát celý byt bez použití zásuvky je dnes už hračka

redakce

Jak vybrat odsavač par, když nevyužíváte sporák jen jako odkládací prostor

redakce

Venkovní dlažba na terče nyní i v keramickém provedení

redakce