INSPIRACE

Víte, kde sehnat kvalitní bezpečnostní dvířka, kterých si nikdo nevšimne?

Také patříte k těm, kdo nemají rádi, když jim obklad, dlažbu, omítku a další povrchy či plochy narušuje něco, co tam musí být? Právě proto se vyrábí revizní dvířka, ale i poklopy, větrací mřížky a další v mnoha provedeních. My se zaměříme na bezpečnostní dvířka.

Neviditelná bezpečnostní dvířka

Velmi povedená bezpečnostní dvířka v mnoha podobách vyrábí společnost ZAVRZ s.r.o. z Českých Budějovic. Můžete si koupit revizní dvířka pod obklad, kterým se také říká neviditelná, navíc mohou být i voděodolná, nebo do omítky, také s požární odolností, softline či komínová.

Podíváme-li se na neviditelná dvířka, můžete volit z mnoha rozměrů, ale také způsobu otvírání. Mohou se otvírat populární KLIK formou, nebo za pomoci nenápadné příchytky. Cena za revizní dvířka je dobrá investice, když si vezmete, že si díky nim nijak nesnížíte designovou hodnotu hotové koupelny či toalety, kde se nejčastěji umisťují.

Prohlédněte si bohatou fotogalerii

Abyste získali lepší představu o tom, jak moc neviditelná budou bezpečnostní revizní dvířka, podívejte se do fotogalerie na webových stránkách zavrz.cz. Stejně tak si tady můžete vybraná dvířka objednat, stejně jako v mnoha koupelnových studiích Ptáček po celé ČR.

Kvalita zpracování, materiálu i dokonalý design

O tom, že jsou bezpečnostní dvířka ZAVRZ s.r.o. skutečně špičkou u nás svědčí fakt, že firma spolupracuje s mnoha developery, architekty a projektanty, kteří její dvířka vybírají pro své realizace luxusních rodinných a bytových domů.

V magazínu Archizoom.cz se můžete podívat na referenční zakázku firmy ZAVRZ s.r.o. projektem Maison Ořechovka, který realizovala spol. Penta Real Estate ve spolupráci s BPD Developemnet dle návrhu ateliéru QARTA architekti. Odkaz najdete ZDE.

Související příspěvky

Doporučujeme pro manažery: Řada manažerského nábytku Elite

redakce

Jak postupovat při výběru lednice?

redakce

Zkuste vánoční saunový rituál s vůní jehličí v infrasauně

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.