INSPIRACE

Víte, kde sehnat kvalitní bezpečnostní dvířka, kterých si nikdo nevšimne?

Také patříte k těm, kdo nemají rádi, když jim obklad, dlažbu, omítku a další povrchy či plochy narušuje něco, co tam musí být? Právě proto se vyrábí revizní dvířka, ale i poklopy, větrací mřížky a další v mnoha provedeních. My se zaměříme na bezpečnostní dvířka.

Neviditelná revizní dvířka

Velmi povedená bezpečnostní dvířka v mnoha podobách vyrábí společnost ZAVRZ s.r.o. z Českých Budějovic. Můžete si koupit revizní dvířka pod obklad, kterým se také říká neviditelná, navíc mohou být i voděodolná, nebo do omítky, také s požární odolností, softline či komínová.

Podíváme-li se na neviditelná dvířka, můžete volit z mnoha rozměrů, ale také způsobu otvírání. Mohou se otvírat populární KLIK formou, nebo za pomoci nenápadné příchytky. Cena za revizní dvířka je dobrá investice, když si vezmete, že si díky nim nijak nesnížíte designovou hodnotu hotové koupelny či toalety, kde se nejčastěji umisťují.

Prohlédněte si bohatou fotogalerii

Abyste získali lepší představu o tom, jak moc neviditelná budou revizní dvířka, podívejte se do fotogalerie na webových stránkách zavrz.cz. Stejně tak si tady můžete vybraná dvířka objednat, stejně jako v mnoha koupelnových studiích Ptáček po celé ČR.

Kvalita zpracování, materiálu i dokonalý design

O tom, že jsou revizní dvířka ZAVRZ s.r.o. skutečně špičkou u nás svědčí fakt, že firma spolupracuje s mnoha developery, architekty a projektanty, kteří její dvířka vybírají pro své realizace luxusních rodinných a bytových domů.

V magazínu Archizoom.cz se můžete podívat na referenční zakázku firmy ZAVRZ s.r.o. projektem Maison Ořechovka, který realizovala spol. Penta Real Estate ve spolupráci s BPD Developemnet dle návrhu ateliéru QARTA architekti. Odkaz najdete ZDE.

Související příspěvky

Navštivte více než 50 staveb na Dni otevřených dřevostaveb 10. 10. 2020!

redakce

Máme pro vás vskutku multifunkční servírovací vozíky!

redakce

Mytí oken a výloh, čištění fasád a nanoimpregnační nátěr. Výškové práce Praha

redakce