TIPY

Podlahy Olomouc

Chcete si nechat poradit s koupí nové podlahy pro váš dům nebo byt? Chcete jen kvalitní podlahovou krytinu, která bude mít dlouhou životnost a která vám dokonale sedne k vašemu bydlení? Nebo byste chtěli jen vyměnit parkety, ale nejste si jistí, které jsou ty pravé? Máme pro vás tip. Navštivte podlahové centrum JeHla v Olomouci, Zábřehu nebo Šumperku a nechte si poradit s nákupem i pokládkou podlahové krytiny od zkušených specialistů.

Výběr správné podlahy není věc, která by se měla uspěchat, jelikož s vámi bude dlouhou dobu. Proto je lepší jít na jistotu a klidně si nechat poradit od zkušených podlahářů. V JeHla podlahy Olomouc vám nejen pomůžeme vybrat ten správný materiál, tvar, šířku a tloušťku, ale dokonce vám zařídíme i samotnou pokládku. A to vše rychle, včas a bez problémů.

V naší nabídce najdete široký sortiment podlahových krytin od koberců, parket a dřevěných nebo vinylových podlah, až po laminátové, korkové nebo PVC podlahové krytí. Vybrat si můžete z více jak 100 druhů kvalitních odolných podlah, které odebíráme přímo od ověřených tuzemských dodavatelů, ale i od zahraničních firem . Tak neváhejte a přijeďte si osobně vyzkoušet, která by vám seděla nejlépe. V JeHla vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.

 

Centrum podlah v Olomouci

Naše podlahové centrum JeHla.cz figuruje na trhu s podlahovým krytím více než 18 let a za tu dobu jsme v České republice prodali a položili tisíce různých podlah.

Neváhejte navštívit naši prodejnu, která se může pyšnit statusem jedné z největších na Olomoucku, a vyberte si z různých druhů podlah od českých, ale i zahraničních dodavatelů. Naši specialisté vám jsou vždy po ruce pro případné dotazy a ochotně vám pomůžou vybrat ten správný materiál. K tomu navíc pro vaší pohodu zařídíme odbornou pokládku podlahy v co nejkratším termínu, který opravdu dodržíme.

Související příspěvky

5 důvodů pro přestup k menšímu dodavateli plynu a elektřiny

redakce

Po dobu rekonstrukce jeďte na dovolenou do Tater

redakce

Chcete mít pergolu?

redakce