TIPY

Užijte si žluté Vánoce

Pokud ještě stále tápete a nevíte, jak vybrat vhodný dárek pro vaše blízké, tak je tento článek přímo pro vás. Tyto dárky se totiž stanou nedílnou součástí domova. Vsaďte na žlutou, uděláte s ní radost různým členům rodiny.

Vánoce se kvapem blíží a vy stále nemáte vhodný dárek pro vaši maminku, tátu, sestru nebo babičku? Hledáte dárek, který by vaše blízké potěšil, a hlavně neskončil někde na dně kumbálu či skříně, podobně jako spousta jiných věcí? Zkuste jim dát dárek, se kterým budou každodenní činnosti radostí i zábavou.

Mytí podlahy často nepatří mezi zrovna oblíbené aktivity. Stálé ohýbaní, v mžiku špinavá voda, takže neustále chodíte s kýblem a toho času kolik takové vytírání spolyká. Podlahová myčka Kärcher FC 5 Cordless celý proces vytírání zjednoduší a urychlí. Je určena na tvrdé podlahy a umožňuje zároveň stírat a odsávat jak vlhké, tak i suché nečistoty. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě pojmou veškerou špínu. Díky šikovné funkci čištění zůstanou válce bez nečistot a připravené k použití. Můžete je snadno vyprat v pračce až na 60oC. Praktická je i nádržka na špinavou vodu, kterou snadno vyprázdníte, aniž byste se dostali do kontaktu s nečistotami.

Ve srovnání s běžnými metodami šetří přístroj až 85 % vody, a přesto nabízí prvotřídní výsledky čištění. V pohybu vás neomezuje žádný kabel, protože energii pro práci myčky dodává Lion baterie. Myčka vytře na jedno nabití 60 m2.  Navíc je její ovládání tak jednoduché, že máte pocit, že ona vede vás, a ne vy jí.

Snad ještě méně oblíbenou činností je mytí oken. Jestli jsem mluvila o zdlouhavosti u vytírání, tak špinavá okna se zdají přímo jako nekonečný příběh. Když už jsou konečně okna umytá, začíná boj se šmouhami. A ten se často zdá jako předem prohraný. Nová aku stěrka Kärcher WV 6 Plus na okna díky inovativní technologii tekutého silikonu umožňuje efektivní čištění všech hladkých povrchů až do úplného okraje. Silikon je měkký a flexibilní, a tak zcela přilne k ploše. Tak dokáže bezezbytku vysát veškeré kapky. To ocení zejména majitelé francouzských oken nebo vitrín. Výkonná baterie hravě udrží aku stěrku v provozu až 100 minut po jednom nabití, přičemž zbývající čas zobrazí displej na rukojeti. Zařízení je ergonomické a úžasně lehké, tudíž perfektně padne do ruky. Práce s okenním vysavačem Kärcher WV 6 Plus je vždy rychlá, příjemná i hygienická. A V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu.

Doporučená cena: 2 490 Kč

 

Spousta práce je však i okolo domu a na zahradě. Což si většinou berou na starosti muži. Takže je jasné, jaký pomocník by udělal radost jim a všem, kteří se na údržbě domu, zahrady a venkovních věcí podílejí.  Bateriová ruční tlaková pistole KHB 5 battery set je díky své flexibilitě a 18 V baterii, která zajišťuje nezávislost na elektrické přípojce, ideálním řešením pro rychlé čištění květináčů, zahradního nábytku, ale i jízdních kol a dalších věcí na zahradě či okolo domu.  Výhodou setu je plochá tryska pro šetrné čištění a tryska rotační, která si hravě poradí i s velkým znečištěním. Takže je vše vyčištěné snadno rychle, a hlavně hravě.

Doporučená cena: 6 490 Kč

 

Potěšte na Vánoce své blízké šikovným a praktickým dárkem, který jistě v rohu domu neskončí. Naopak jej budou chtít mít všichni stále po ruce.

Více tipů na vánoční dárky, se kterými jistě zabodujete naleznete na www.karcher.cz

Související příspěvky

Vánoční dekorace a světelnou výzdobu je lepší vybrat v e-shopu z pohodlí domova

redakce

Dokonale bílé spáry v koupelně během chvilky

redakce

Topte a větrejte zároveň. Zkrátka rekuperujte!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.