BYT

Garantovaný nájem v Olomouci

Máte nemovitost, která jen leží ladem a chtěli byste ji začít pronajímat? Na druhou stranu nechcete riskovat, že do nemovitosti nacpete peníze, čas a nic z toho se Vám nějak nevrátí? Tím pádem je naše nová služba Garantovaný nájem ušitá Vám přímo na míru. Nejenže Vás tím zbavíme veškerých starostí s pronájmem a papírováním, ale také zaručíme, že vám peníze přistanou na účtu vždy přesně a včas. To vše zařídíme kompletně za Vás.

Hlavní je stanovit měsíční nájemné, které se bude odvíjet podle aktuálních tržních cen. Tím zajistíme, že ze své nemovitosti pravidelně obdržíte co největší zisk. Z výsledné částky, kterou vám budeme měsíčně zasílat jako nájemné, bude odečtena pouze cena služby Garantovaný nájem, dle našeho ceníku. Nájemník, který nečekaně odejde, a neplatící nájemník – to jsou dva největší strašáci každého pronajímatele. Garantovaný nájem zaručí, že se s nimi nepotkáte. Pronajmeme si váš byt a každý měsíc po sjednanou dobu pošleme nájemné. Jako jediná společnost v České republice vám tak garantujeme pravidelný příjem jako při 100% obsazenosti bytu.

Žádné další ztrácení času s vymýšlením inzerátu, vkládáním na internet, nebo zbytečnými prohlídkami, které nikam nepovedou. Už žádné další trápení se složitostmi nájemní smlouvy, protože vše budeme v klidu řešit za Vás. Nejprve si ověříme, zda nájemníci nejsou v exekuci a vybereme ideálního kandidáta pro Vaši nemovitost. Budeme se starat o nájemníka i o Váš byt. Nejlepší na tom bude, že se nemusíte bát, zda byt bude obsazený nebo ne, jelikož peníze Vám na účet přistanou v obou případech. V oboru nemovitostí se pohybujeme přes 15 let a umíme si poradit s každou nečekanou situací. O Vaši nemovitost se budeme starat zodpovědně s vědomím, že nám svěřujete svůj majetek, proto nemovitost automaticky pojistíme a pravidelně ho budeme kontrolovat.

Chápeme svoji zodpovědnost, když nám svěříte svůj byt. Proto jej automaticky pojistíme a pravidelně ho kontrolujeme. Nájemníky, kteří by se nechovali slušně, buď polepšíme, nebo vyprovodíme ven.

 

Garantovaný nájem s Musil Reality

Jako rodinná firma Musil reality působíme na trhu nemovitostí přes patnáct let a naši klienti, kteří u nás ve správě mají více jak sto bytů a dvacet rodinných či bytových domů, nám plně důvěřují. Garantovaný nájem v Olomouci od Musil Reality vám rozhodně přinese klid a hlavně zisk, zatímco vy se budete moci soustředit na jiné důležité věci. Pokud chcete své starosti o nemovitosti přenechat odborné, kvalifikované péči, rádi vaše objekty přidáme ke stovkám dalších, o které se dlouhodobě staráme v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku, nebo Litovli. U nás budou Vaše investice nejen v bezpečí, ale ještě budete vydělávat.

 

Výhody Garantovaného nájmu:

  • Nájemníkem vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti budeme pouze my a to jako realitní kancelář. Pouze s Vaším dovolením budeme nemovitost podnajímat nájemci, kterého vždy pečlivě vybereme. Samozřejmě odpovědnost za veškerá rizika, škody, opravy, ale i veškerá jednání s nájemníky budou ležet na naší straně.
  • Vy se tak nebudete muset starat o nájemní problematiku a odpadne vám řada starostí se zjišťováním technického stavu nemovitosti nebo vnitřních zařízení, protože o vše se postaráme my.
  • Nemusí vás dokonce ani zajímat, zda nájemník skutečně a včas platí smluvenou finanční částku, protože v případě, že nájemník nebude schopen zaplatit, nájem vám zaplatíme my a s nájemníkem vše následně vyřešíme.
  • Ušetříte také mnoho času, který tak budete moci věnovat rodině, práci a koníčkům, na které člověk v dnešní době nemá tolik času.
  • Nejlepší je, že svůj garantovaný nájem dostanete včas a vždy, i když bude vaše nemovitost prázdná.

Související příspěvky

Chcete novou koupelnu? Jak ji zařídit?

redakce

Upgraders

redakce

Koupit nábytek na internetu? A proč by ne…

redakce