TIPY

Nanoimpregnace oken a výloh, která vám usnadní mytí. Aplikace antigraffiti ochrany Praha

Před třemi měsíci jsme si pozvali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., nabízející aplikaci  nanoimpregnace na okna v Praze. Tato firma v našem domě provedla také čištění koberců a mytí oken s následnou impregnací GLP.

Rozhodl jsem se, že napíši pár řádků o týmu této firmy, který si uměl profesionálně poradit s generálním předvánočním úklidem v našem domě včetně mytí oken. Já i moje manželka jsme byli mile překvapeni, jak rychle a dobře všechno provedli a okna, která byla velmi ušpiněná prachem z protější ulice, se teď leskla čistotou. Práci měli perfektně zorganizovanou, rychle provedenou a z naší strany byla maximální spokojenost.

Na kraji města máme malou restauraci, která má velké prosklené výlohy a ty jsou z ulice od projíždějících aut neustále znečištěné. Na fasádě domu, ve kterém máme restauraci, se nám navíc často objevovaly čmáranice místních vandalů a poslední kapkou bylo posprejování celé výlohy.

02 GLP_restauce_okno

Dohodl jsem se s firmou A SERVIS nejen na mytí výloh, ale i na odstranění graffiti, na které se kromě dalších služeb tato firma specializuje. Nabízí pro nás zákazníky výhodný kompletní servis při odstraňování graffiti i pravidelný servis mytí výloh. Na výlohy jsme nechali aplikovat impregnační nátěr GLP, který usnadní její celkovou údržbu. Skleněné výplně ošetřené touto impregnací se nemusí tak často umývat, všechen usazený prach a nečistoty nám nyní spláchne jen déšť a i sprejové výtvory pouličních vandalů jdou mnohem snadněji odstranit.

Pracovníci firmy byli velice zruční, ochotní a přátelští. Na fasádu jsme nechali dát antigraffitový nátěr, který jak jsme zjistili, odrazuje sprejery od stříkání jejich výtvorů, neboť s antigraffitovým nátěrem jdou spreje velmi snadno odstranit. Věřím, že tak máme s manželkou na delší dobu po starostech. Firmu A SERVIS musím pochválit nejen za spolehlivou a dobře udělanou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou opravdu velmi solidní a pracovití lidé.

 

Související příspěvky

Sítě proti hmyzu Minirol během sezóny přispívají k domácí pohodě

redakce

Lustry a závěsná svítidla do interiéru

redakce

Jak poznat kvalitní plastová okna?

redakce

1 komentář

Klára Zelená 11. 8. 2016 at 9:00

Musím souhlasit, tato firma, byla i u nás a byla jsem moc spokojená. Určitě si je pozvu znovu. Děkuji moc.

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.