Search

20ti letý koberec získal znovu krásný vzhled díky čištění strojovou metodou v Praze

Mám doma spoustu koberců, protože jsem v tom byla vždy vychovávána, teda kromě kuchyně a koupelny. I když v koupelně mám taky koberečky, ale ty se můžou vyprat v pračce. Horší je to s metrážovými koberci. Ty se do pračky prostě nevejdou a ruční domácí čištění na to nestačí. Zdálo se mi, že těch 20 let co je mám, je už dostatečně dlouhá doba na to, aby koberce dennodenně trpěly díky všemu možnému, včetně zvířat a dětí, které se na nich pořádně vyřádily. Tak jsem se rozhodla požádat o profesionální pomoc při čištění.

Začala jsem brouzdat po internetu a hledala nějakou úklidovou firmu na čištění koberců v Praze. Nabídlo mi to sice několik firem, ale věděla jsem, že rozhodně nechci firmu, která nabízí extrakční metodu čištění koberců. Bohužel v nabídce byly skoro všechny firmy, které tuto metodu nabízí. Nakonec jsem narazila na strojovou metodu čištění koberců, kterou nabízí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., tak jsem se rozhodla, že si objednám její služby.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si nejbližší možný termín. Ve smluvený čas přijeli dva pracovníci firmy a vysvětlili mi, jak vše bude probíhat. Nejdříve si prohlédli terén, aby věděli, kolik toho na ně čeká a kolik mají použít chemie. Pak nanesli chemii na všechny koberce. Musela se nechat nějakou dobu nechat působit. Působí zároveň dezinfekčně a zbavuje koberce alergenů, roztočů a bakterií. Měla jsem strach, že to bude v bytě páchnout, ale opak byl pravdou. Chemie velice příjemně voněla.

Po uplynutí doby působení chemie, začal jeden pracovník kartáčovat koberec velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, kterým je schopen vyčistit i koberec s vysokým vlasem. Takže je super, že jsou schopni tímto strojem vyčistit jakýkoliv druh koberce. Přejížděl jím po celé ploše koberce místo od místa až na jeho konec. Za ním vznikala pěna, která na sebe vázala veškerou špínu, bakterie, roztoče a alergeny. Nakonec druhý pracovník pustil vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsál všechnu pěnu z koberce.

Byla to balada pozorovat, jak jim to jde od ruky a hlavně, jak ten koberec ihned po odsátí vysavačem dostal novou jiskru do života a kobercová vlákna, která byla sešlapaná se opět vzpřímila a koberec opět působil vzdušně a nadýchaně. A nejen působil, ale byl takový i ve skutečnosti i na omak a téměř suchý.

Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro strojové čištění koberců od firmy A SERVIS, protože nezklamala a její reklama je opodstatněná. Tímto moc a moc děkuji za skvěle odvedenou práci jejích pracovníků a její služby určitě ráda doporučím dál.

Mytí oken, čištění fasád, odstranění reklamních polepů a práce ve výškách Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám zajistí jakékoliv čištění a mytí oken pro byt, soukromý a rodinný dům i firmu. Všechny práce a zakázky vykonávají jen kmenoví zaměstnanci, u kterých je prokázána bezúhonnost a A SERVIS ručí jak za ně, tak i za to, že svoji práci odvedou vždy precizně. V žádném případě nikdy nevyužívá k výkonu práce mytí a čištění oken brigádníky z agentur nebo subdodavatelské firmy, které nezná a nemá je prověřené.

Zaměstnanci firmy jsou průběžně školeni v oblastech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a seznamováni s nejnovějšími úklidovými technologiemi, které k výkonu služeb potřebují. U mytí oken bytu, domácnosti, domu a firem je součástí i důkladné vyčištění rámů oken včetně parapetů. Prosklená plocha je umyta a odmaštěna saponátovým roztokem. Když je okno kvalitně umyto, tak se nechá proschnout a na závěr je povrch vyleštěn suchou 100 % bavlněnou plenou. Tato metoda se nazývá trikem suchého leštění. Ze zásady se nepoužívají žádná leštidla.

K mytí oken v bytech a firmách patří také čištění oken, výloh a jiných prosklených ploch, které jsou ve výškách a na těžko přístupných místech. Pro výškové mytí oken používají pracovníci A SERVISU horolezeckou a speleologickou techniku, hydraulická ramena či vysokozdvižné plošiny. Pokud mají možnost volby techniky a okolní podmínky to dovolí, tak dávají přednost hydraulickým ramenům a plošině před horolezeckou a speleologickou technikou. Pracovníci firmy jsou k výkonu práce ve výškách samozřejmě důkladně proškoleni.

02 Okno_čištění_výška_práce

Firma A SERVIS provádí důkladnou impregnaci, mytí a čištění fasád ve výšce, čištění markýz, žaluzií, oken, prosklených fasád a stěn ve výšce pomocí horolezecké techniky slaňováním.  Výškové práce jsou vhodné pro mytí, čištění, nano impregnaci prosklených průčelí, stěn a skleněných fasád, prosklených stropů, střech a stříšek, skleněných tubusů výtahů a prosklených schodišť, skleněných balkónů a lodžií, střešních oken ve výškách, skleněných fasád výškových budov, světelných reklam ve výšce, log, pylonů, reklamních plachet, reklamních cedulí, bannerů, billboardů, reklamních nápisů.

Firma zajistí mytí, čištění, odprašnění a odmaštění technologického zařízení a strojů, výrobních provozů, výrobních linek, podlah, stěn, stropů, všech rozvodů vody, plynu, vody, klimatizace, vzduchotechniky, světel, konstrukčních prvků, betonových a příhradových nosníků, konstrukcí, sloupů, plechových stěn ve výškách. A SERVIS provede výškové mytí, čištění plechových stěn, fasád opláštění a plášťů budov, hal objektů obchodních center, výrobních hal, skladů, skladovacích hal, logistických hal, objektů a budov v průmyslových zónách. Zajistí mytí a čištění kazetových, sendvičových, ocelových, hliníkových, eloxovaných stěn, plášťů a opláštění budov ve výšce.

Firma A SERVIS také umí bez poškrábání skel, oken, výloh a prosklených ploch zajistit sejmutí, stržení, odstranění celo polepů, folií, reklamních polepů, krycích polepů, reklamních celo polepů a samolepek ze slevových a informačních akcí, včetně odstranění a oškrábání lepidla a zbytků lepidel. Krycí polepy a folie, samolepící polepy a jejich odstranění, stržení je zajišťováno pro prodejní jednotky, obchody a provozovny, které mají zalepená a zakrytá skla a výlohy při přestavbě, rekonstrukci a stavbě nových prodejen, především v obchodních centrech. V nabídce firmy také najdete stržení, odstranění starých koberců z podlahových ploch včetně seškrábání, odstranění a vyčištění podlahy od lepidla a zbytků lepidel.

 
Jeden komentář u “20ti letý koberec získal znovu krásný vzhled díky čištění strojovou metodou v Praze

  1. Klára Zelená napsal:

    Mám také starší koberec, uvažovala jsem zdali ho vyhodit, či nechat vyčistit. Jak moc hluboké zašpinění může být, aby to čištění mělo vůbec smysl? Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *