Search

Mytí oken na obecním úřadě, čištění fasád Praha

Pracuji na obecním úřadě již několik let. Každý má svoji práci určenou a danou. Na běžné udržování čistoty máme uklízečku, ale třeba mytí oken nám zajišťuje externí firma. Nedivím se, že si úřad najal jinou firmu na mytí oken. Ale musím přiznat, po posledním mytí oken to nevypadalo až tak dobře a okna nevydržela ani dlouho čistá.

Opět nastal čas, kdy bylo potřeba objednat úklidovou firmu na mytí oken, jenomže kolegyně, co to má běžně na starosti, otěhotněla a najednou znenadání nastoupila na neschopenku pro rizikové těhotenství a neměl to kdo udělat. Tak to bylo přiděleno mně. Řekli mi, že hlavně nemám zvát firmu, co tu byla naposled.

Takže jsem se musela porozhlédnout na internetu po nějaké další úklidové firmě na mytí oken. Rozhodla jsem se pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, mytí, okna, fasády Praha, která nabízí mytí oken a výloh s leštěním na sucho. To žádná jiná firma nenabízí, tak jsem byla zvědavá na výsledek, ale podle spokojených zákazníků to funguje.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění na čtvrtek, kdy nemáme úřední den. Pracovníci firmy dodrželi smluvený termín i čas a dostavili se na úřad. Nejdříve si obhlídli budovu, aby věděli, kolik oken je čeká. Poté se pustili do práce a začali omývat parapety, rámy a kličky oken. Skla jako taková omývali až po sléze kvalitními prostředky, setřeli je stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném oschnutí je začali leštit na sucho čistou 100% bavlněnou plenou.

Na oknech nebyly žádné šmouhy ani viditelné tahy po leštění, což oproti jiné firmě byl téměř zázrak. Okna byla opravdu precizně umytá a krásně se leskla. Takto perfektně umytá okna náš úřad snad ještě nikdy nezažil. Vím, že již nebudeme hledat další firmu a zůstaneme věrni této.

Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci a všem vřele doporučuji jejich služby.

Metoda, která vrátí vašim kobercům šmrnc. Mokré čištění koberců Praha

Léta jsem u nás doma nechávala koberce čistit tzv. extrakční metodou. Neměla jsem tušení, že existuje i něco jiného a účinnějšího. Cena za toto čištění byla přijatelná a věřila jsem tomu, že koberce důkladně vyčistí. Máme dvě malé děti, takže čistota je pro mě na prvním místě.

32554623 - the blue carpet,shooting angle in obliquely.

Nedávno jsme se o čištění koberců bavili s kamarádkou, která mě vysvětlila, jak doopravdy extrakční metoda funguje, že je vlastně velmi nedokonalá a koberce pořádně do hloubky nevyčistí. Takže celé ty roky jsem to dělala špatně.

Naštěstí mi kamarádka dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců Praha, která čistí koberce pouze strojově. Metoda strojového čištění se dostane hluboko do struktury koberce, kde odstraní prach, roztoče a nečistoty. Kamarádka si služby této firmy nemůže vynachválit a musím uznat, že její koberce jsou opravdu krásně zářivé.

Ještě ten den jsem tam zavolala a domluvila si termín čištění. Následující týden k nám pracovníci dorazili a pustili se do práce. Nejprve nanesli na koberec kvalitní chemii, kterou napěnili a následně vše odsáli speciálním vysavačem. Všude kolem se rozprostřela nádherná vůně a koberce doslova omládly. Tak zářivé barvy a na omak byly koberce téměř suché, no paráda.

Kamarádce jsem hned volala a musela jí poděkovat. S výsledku jsem naprosto nadšená. Pracovníci firmy jsou opravdu šikovní, milí a svoji práci dělají pečlivě. To se v dnešní době moc často nevidí. Můj domov je teď zdravější a čistější. Firmu A SERVIS všem vřele doporučuji!

 


TAG


11 x komentováno u “Mytí oken na obecním úřadě, čištění fasád Praha

 1. Karolína Obalová napsal:

  Tuto firmu taky můžu jedině doporučit. Spolupracujeme s nimi roky a můžu říct, že nabízí opravdu kvalitní služby.

 2. Marta Olejová napsal:

  Na tuto firmu nedáme dopustit. Roky si od nich necháváme mýt okna a čistit koberce a nemáme nic, na co bychom si mohli stěžovat. Doporučujeme!

 3. Linda Brzoňová napsal:

  Dobrý den,
  nabízíte i imprenaci na sklo?
  Děkuji za odpověď

 4. Helena Dřevěná napsal:

  I já jsem s touto firmou moc spokojená. Jsem dost časově vytížená, takže jsem ráda,že vzládám drobnější úklidové práce, ale něco jako je mytí oken a čištění koberců, do toho se nepouštím. To raději přenechám této úklidové firmě.

 5. Adéla Venská napsal:

  Tuhle firmu taky můžu jedině doporučit. Ať jsem dělala, co jsem dělala, tak okna byly pořád špinavý. Nebo ne špinavý, ale nikdy jsem je neměla hezky vyleštěný. Ale potom, co je nám vyčistila takhle úklidová firma jsou nádherně lesklá, že se v nich člověk dokonale vidí. Výborný firma!

 6. Karolína Kůtová napsal:

  Dobrý den,
  nabízíte své služby i mimo Prahu?
  Děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, naše služby realizujeme po celé České republice. Dále je také nabízíme i na Slovensku, v Rakousku a v Německu.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 7. Pavlína Vymazalová napsal:

  Taky jsme s A SERVIS LIPKA velmi spokojení. Fakt jsem si myslela, že ten koberec už opravdu nepůjde vyčistit, ale pak mě manžel řekl, ať si ho zkusíme nechat vyčistit od této firmy, že s nimi má dobrou zkušenost z práce. A fakt že se jim to povedlo! Měli jsme totiž na koberci rozlité červené víno. Takže všem moc tuto firmu doporučuji!

 8. Radim Kozelka napsal:

  Zdravím,
  taky jsem měl tu čest s extrakční metodou čištění a výsledky rozhodně nebyly takový, jaký jsme očekávali. Koberce byly celý flekatý a myslel jsem, že je budeme muset vyhodit. Ale potom nám je vyčistili lidi z A SERVIS LIPKA strojovou metodou a kupování nových koberců jsme se tak vyhli. Takže za mě taky tuto firmu doporučuju.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   jsme rádi, že jste s námi spokojeni. Těší nás spokojení zákazníci.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *