TIPY

Máte nízký rodinný rozpočet a sháníte bydlení?

Stále více českých rodin se navzdory veškeré snaze dostává do tíživé finanční situace. Nedostává se jim peněz na základní věci jako je jídlo, oblečení a platit vysoký nájem za byt je zcela nereálné. Je to i váš případ a hledáte způsob, jak rodinnému rozpočtu ulevit od přehnaně vysokého nájmu? Pokud ano, v tomto článku najdete jedno z možných řešení…

Jít na ubytovnu je rozumný krok

Některé rodiny se uchylují k nebezpečnému chování – a sice k tomu, že neplatí nájem a spoléhají na to, že je pronajímatel nechá v bytě bydlet. Tímto jednáním si ale „zadělávají“ na ještě větší potíže – dluhy za nájemné narůstají a jednoho krásného dne může u dveří zazvonit exekutor, který rodinu nemilosrdně vystěhuje. Nechovejte se tak a zapojte rozum. Pokud nemáte peníze na vysoký nájem, může i pro vaši rodinu být řešením ubytovna. Nájemné na ubytovnách může být i několikanásobně nižší, což rodinnému rozpočtu uleví. Jistě najdete způsob, jak ušetřené peníze využít. Ubytovnu můžete využít třeba jen na několik dní, ale i měsíců. Je to určitě řešení, jak pro rodinu zajistit stabilní zázemí za rozumnou cenu.

 P1140348a

Kde se s celou rodinou ubytujete výhodně?

Ne všechny ubytovny rodiny vítají a ne všechny nabízí komfort a čistotu. Ještě než si sbalíte věci a rozhodnete se pro ubytovnu, dobře si ji prověřte. Je důležité, abyste jako rodina měli k dispozici minimálně jeden soukromý pokoj. Na prvním místě pro vás musí být komfort ubytování společně s čistotou.

TIP: Pokud momentálně bydlení hledáte, útočiště můžete najít v ubytovně Brno Maloměřice. Nabízí samostatné 2 a 3 lůžkové pokoje za velmi nízký měsíční pronájem. Ubytování v této ubytovně je komfortní a čisté. Výhodou ubytovny je i její poloha – nachází se v Brně Maloměřicích. Nejbližší zastávka tramvaje č.4 je pouhých 800 m od ubytovny, v blízkosti jsou i stanice autobusů.

P1140351a

Související příspěvky

Aby byl úklid jednodušší…

redakce

Tip – oslavte světový den spánku novou matrací

redakce

Postele podle materiálu. Jaká je nejlepší?

redakce