TIPY

Koupelnové vybavení – srdce každé koupelny

Při rekonstrukci nebo stavbě koupelny potřebujete kvalitní koupelnové vybavení ,které bude funkční, spolehlivé a vydrží vám takřka po celý život. Z toho důvodu se vyplatí nakoupit vybavení od ověřených značek, které jsou zárukou prvotřídní jakosti. A jaké koupelnové vybavení nesmí chybět ve vaší koupelně? To si poodhalíme v dnešním článku!

 

Obklady určí celkový ráz místnosti

Nedílnou součástí každé koupelny jsou obklady, které zakoupíte v mnoha dekorech a vzorech. Pomocí obkladů vytvoříte z koupelny místo, které na vás bude působit pozitivní energií a bude radostí v něm provádět každodenní hygienu. V poslední době získávají na popularitě velkoformátové obklady, u nichž oceníte malý počet spár a snadnou omyvatelnost.

Inspirujte se designovými a luxusními velkoformátovými obklady do vaši koupelny od firmy Keraservis.

 

Základem je odolná dlažba

Až si vyberete vhodné obklady ve vaší oblíbené barvě, vyvstane před vámi otázka, co položit na podlahu. Na údržbu nenáročná je dlažba. A pokud toužíte po moderní a netypické koupelně, použijte dlažbu také na obložení stěn nebo okolí sprchového koutu. Dlažba má tu výhodu, že je vyrobena ze silnějšího materiálu a je ideální do místnosti s častým provozem. A tou koupelna bezesporu je!

 

Nebojte se mozaiky!

Pokud toužíte po něčem, co je nadčasové a nikdy to nevyjde z módy, zvolte do vaší koupelny mozaiku. Skvěle se kombinuje s obklady a dlažbou a vnese do vaší koupelny punc elegance. Nejčastěji ji naleznete v oblasti umyvadel nebo okolí vany. Fantazii se v tomto případě meze nekladou a mozaiku můžete umístit také kolem zrcadla či sprchového koutu.

 

Sanitární technika patří do každé koupelny

Nezbytným vybavením koupelny je bezesporu umyvadlo, které v dnešní době pořídíte v mnoha tvarech a provedeních. Velmi efektivně působí umyvadla, jež jsou součástí koupelnového nábytku. Následně před vámi vyvstane otázka: vanu, sprchový kout nebo oboje? Záleží na dispozičním řešení koupelny i na vašich osobních preferencích. V neposlední řadě vás čeká rozhodování, zda bude součástí koupelny wc a bidety.

 

Koupelnový nábytek pro vaše drobnosti

Co by byla koupelna bez koupelnového nábytku? Menší skříňky a otevřené poličky se hodí také do panelákových koupelen, kde potřebujete dostatek úložných prostor. Do nábytku můžete uložit veškerou kosmetiku, osušky, ručníky, vlasové spotřebiče i různé čisticí prostředky. Vybavte svou koupelnu skříňkou pod umyvadlo, zrcadlovou skříňkou i vysokými skříňkami a mějte všechno nezbytné při ruce.

 

Doplňky a příslušenství se stanou duší koupelny

Pomyslnou korunu nasadí celé místnosti doplňky a příslušenství. Zútulní koupelnu, vnesou do ní osobitého ducha a dotvoří její celkový design. V koupelně nesmí chybět různé držáky, dávkovač mýdla, skleničky, koupelnové madlo, koupelnové baterie, sprchová polička, sada s WC kartáčem, zrcadlo a předložky. Popusťte uzdu své fantazii a vybavte koupelnu vším, co vás v obchodě nebo e-shopu osloví.

Jak jste se s námi mohli přesvědčit, koupelnovým vybavením můžete vyjádřit svůj styl a vytvořit z koupelny útulné místo. Mnoho praktického, elegantního, moderního i retro koupelnového vybavení seženete v kamenných obchodech i e-shopech společnosti Keraservis

Jejich pobočky najdete na těchto adresách:

https://www.keraservis.cz/

 

Brno    Kaštanová 515/125A
620 00 Brno
Centrum Kaštanová

 

Praha   Sokolovská 98/96
186 00 Praha-Karlín
Centrum Křižíkova

 

Ostrava  Brandlova 1685/9
702 00 Moravská -Ostrava

Související příspěvky

Nejen ve Zlíně funguje půjčovna dodávek

redakce

Zvládnete stavbu rodinného domu svépomocí?

redakce

VYBÍRÁME NOVÉ TOPENÍ: PODLAHOVÉ, NEBO RADIÁTORY?

redakce