TIPY

Jaké sauny budou v tomto roce trendem?

Většina lidí se dostává do nepříjemného kolotoče plného pracovních a domácích povinností. Problém nastává až ve chvíli, kdy se na malou chvíli pozastavíte nad svým životem a uvědomíte si, že chvilka pro sebe do vašeho harmonogramu zkrátka nezapadá. Co kdyby na vás kromě domácí práce čekala moderní sauna nebo oblíbená infrakabina?

Pokuste se vymanit z dnešního uspěchaného světa a vytvořte si doma perfektní únikovou zónu před vším, co vás každodenně rozptyluje. Pravidelné návštěvy v sauně vám zvýší obranyschopnost, pročistí krev, zbaví tělo jedů, uleví kloubům a celkově rozzáří tvář do spokojeného úsměvu. Podívejme se na aktuálně nejžádanější modelové řady luxusních kabin od tuzemského výrobce DYNTAR.

 

Sauny Mayo

Modelové sauny pod zastřešením společnosti DYNTAR jsou ukázkovým příkladem precizního přístupu a oddanosti svému řemeslu. Stylové saunovací kabiny od českého výrobce si získaly obrovskou popularitu, stejně tak i kolekce označená názvem sauny Mayo.

Nejprve vás zaujme netradičně pojatý design z rukopisu Jany Černé. Saunovací kabiny Mayo disponují obrovskou přitažlivostí a dokážou na výstavách strhávat veškerou pozornost svým směrem. Současná situace a dostupnost kabin už nikoho nepřekvapí, proto si výrobce zakládá i na preciznosti a kvalitním zpracování.

 

Sauny Vizio

Dalším skvělým tipem k nákupu sauny je modelová řada Vizio. Ve své podstatě se společnost DYNTAR dokázala tímto typem sauny postarat o naprostou unikátnost. Interiér saunovací kabiny navrhla Ing. Šárka Finsterlová a společně s ním vdechla skvělou funkci polohovatelnosti jednotlivých linií.

Návštěvník si tak celkem snadno přizpůsobí tvar opěry přesně pro svá záda. Relaxování se tak promění v pohádkovou proceduru bez jakéhokoliv kompromisu nebo ústupku.

Sauny DYNTAR jsou k vidění v předváděcích centrech, takže se s nimi máte možnost seznámit ještě před přímým nákupem. V případě spokojenosti se pak vraťte k online nákupu na www.dyntar.cz, kde lze získat 5% slevu.

Související příspěvky

Za výměnu koberce jsme díky jeho renovaci ušetřili. Čištění Praha 3

redakce

Jak na moderní a levnou koupelnu?

redakce

Blíží se termín pro zaplacení daně z nemovitostí. Víte všechny potřebné informace?

redakce