TIPY

Gril na kuřata – to už je podnikatelský plán

Jakým občerstvením Češi rozhodně nikdy nepohrdnou? Pravděpodobně grilovaným kuřátkem. Na do zlatova ugrilovaném kuřátku postavíte podnikatelský plán s občerstvením, přidáte benefit vaší hospodě, ale i vytvoříte tradici ve vaší firmě, kdy se prostě jednou i vícekrát v roce sejdete v parádním počtu u dobře ugrilovaných kuřátek.

U kuřete si téměř nepřipouštíme, že to je maso. Mnohdy i příznivci vegetariánské stravy kuře akceptují. Pokládá se za zdravé a hodnotné jídlo. Navíc odolat vůni grilovaných kuřat prostě nejde. V tu chvíli pochopíme, že moc nad námi drží naše čichové a později též chuťové buňky. Kuře se považuje za nejzdravější maso vůbec. Grilování je navíc uznávaná forma úpravy tohoto masa. Nezbaví kuře vůně ani křupavé kůrčičky, maso se přitom upravuje zdravou formou.

Grily na kuřata změní vaše podnikání

Specializované hospody jsou v kurzu. Zkuste tu vaši postavit na grilovaných kuřatech. Určitě se tento koncept ujme. Celé kuřátko na hezkém dřevěném prkně, nebo na litinovém servírovacím podnosu, se prostě mezi zákazníky musí chytnout. Miluje jej každý a na místo v podobných hospodách se stojí fronty.

Avšak pořádný gril na kuřata najde uplatnění i ve velkých firmách. Různých firemních akcí se během roku koná hodně a gril na kuřata dokáže nápaditě nahradit běžný catering. Fantasie se v podnikání cení, a to i pokud jde o neotřelé akce pro klienty, obchodní partnery či zaměstnance.

Dobře ugrilované kuře není bez dobrého grilu

Samozřejmě, není dobrého kuřete bez dobrého grilu. Dodavatelem širokého sortimentu grilů na kuřata, elektrických i plynových, je společnost A. T. Fornax. Firma nabízí plynový gril na kuřata ROLLER GRILL se samostatným otáčením každého špízu i individuální regulací výkonu každého hořáku. Grily na kuřata CB mají plynové ovládání pro každý špíz samostatně. Grily jsou osvětlené.

Další možností je elektrický gril na kuřata. Samozřejmostí je samostatné ovládání každého špízu. Jde o velice sofistikované grily, kde lze regulovat vzdálenost špízu od zdroje podle velikosti grilovaného kuřete. Prostor grilu je ventilován. Modely ROLLER GRILL mají quartzové trubice. Grily na kuřata CB jsou celonerezové grily, mohou být rovněž prosklené, a to i oboustranně.

Grilovaná kuřata zdravěji

Chcete grilované kuře ještě více propagovat jako součást zdravé výživy? Kuře rozhodně ponechte, ale tradiční českou přílohu k němu, chléb, nahraďte. Ideálně čerstvým salátem. Tato kombinace z tradičního jídla, i když oblíbeného, vytvoří ve vteřině zdravý trhák vaší nabídky. Investovat do grilu na kuřata se vyplatí. Ať již se vám líbí začít grilovat ve velkém, či jej použijete pouze na doplnění stávajícího sortimentu. A. T. Fornax nabízí oblíbené a spolehlivé modely grilů na kuřata.

Související příspěvky

Proti plísňový nátěr. Likvidace, dezinfekce, sanace plísně. Výškové čištění fasád Praha

redakce

Konec topné sezony je tu, ideální čas na změnu dodavatele energií

redakce

Chcete znát cenu své nemovitosti? Vyzkoušejte odhad ceny nemovitostí zdarma

redakce

1 komentář

Estráda 22. 6. 2022 at 15:24

Já bych teda přímo grily na kuchařata asi nevyhledávala. S manželem a přáteli často grilujeme pravda i kuřecí maso, ale na nepřímé grilování jsou jiné grily. Velmi rádi máme grilovanou zeleninu, kterou nám grily https://www.grilguru.cz/grily tak fantasticky zprostředkují za malou chvíli. Dělat na grilu třeba vysoký roštěnec je prostě paráda.

Diskuze je uzavřena.