STAVBA

Stolové pily NORTON Clipper. Důvod, proč se těšit na práci

Co všechno očekáváte od své stolové pily? Přesnost řezu? Spolehlivost při práci? Nebo třeba dlouhou životnost? Společnost NORTON Clipper všechna tato očekávání dokáže naplnit. A taky mnohá další. Neustále totiž naslouchá svým zákazníkům a inovuje své produkty tak, aby byly ještě lepší, než ty předešlé. Aby se s nimi dobře a efektivně pracovalo. A hlavně aby vás nikdy nezklamaly. Perfektním příkladem jsou třeba stolové pily.

Základem je pevná konstrukce

Stolové pily NORTON Clipper se dělí na čtyři základní typy – pro obkladače, na zámkovou dlažbu, kamenické pily a blokové pily na zdivo. Základem úplně všech typů je pevná a stabilní konstrukce, která je tím nejlepším předpokladem pro spolehlivost pily při práci. Ať už budete řezat kamenné obklady, obrubníky nebo třeba obrovské zdící bloky, vždy se na pevnost a stabilitu pily můžete 100% spolehnout.

Důraz na praktičnost

Samotná práce je se stolovými pilami NORTON Clipper doslova radostí. Nejprve si celý stroj snadno přistavíte přesně na místo, kde ho potřebujete. Má totiž odnímatelné nohy, pojízdná kolečka nebo aretaci řezné hlavy. Jakmile se pustíte do práce, určitě oceníte naklápěcí řeznou hlavu nebo variabilní pravítko, které vám umožní přesné řezání i pod úhlem 45°. A výměna řezného kotouče? Díky krytu s odklopným víkem záležitost několika málo sekund.

Na dosah ruky

Za stolovými pilami NORTON Clipper už dneska ani nemusíte cestovat do zahraničí nebo hledat na cizojazyčných internetových obchodech. V České republice najdete několik prodejců, za všechny jmenujme www.diamantove-rezani.cz. Jedná se o autorizovaného dodavatele strojů NORTON Clipper, takže vám zde pilu nejen prodají, ale zajistí také záruční a pozáruční servis. A pokud chcete pilu využít jen jednorázově a nevyplatí se vám ji kupovat, můžete si ji pouze vypůjčit.

Související příspěvky

Ovládněte situaci mimořádně kvalitní vázací technikou

redakce

Reflexní podstřešní pojistné hydroizolace a reflexní parozábrany

redakce

Klasické dveře ubírají užitnou plochu v místnosti

redakce