INSPIRACE

Postele z masivu opravdových kvalit

Postele z masivu a všeobecně i další nábytkový sortiment z této oblasti je velmi vyhledávaný a oblíbený u širší veřejnosti. Postel z masivního dřeva vám ještě nezaručí kvalitní spánek nebo dlouhou životnost materiálu, o komfortu ani nemluvě. Kvalita je úzce spojená s moderními technologickými postupy používané při výrobě. Rovněž se nesmí opomenout na spolehlivé kování a zachování optimální šíře masivu. Společnost Postelia je po všech stránkách svědomitá a nezapomíná na žádný aspekt vedoucí ke spokojenému životu.

 

Postele z masivu a zdravotní matrace

Spojení dřevěné masivní postele a zdravotní matrace je z dlouhodobého hlediska tou nejpřijatelnější investicí do vašeho spánku. Zdravotní matrace od společnosti Postelia se od ostatních odlišují použitou značkovou pěnou od německých předních výrobců Carpenter a Eurofam.

Díky zachování tradičního způsobu s použitím moderních technologických postupů si postele z masivu od společnosti Postelia získávají stále nové spokojené zákazníky. Používané pěny mají objemovou hmotnost 40 – 85kg/m3, díky tomu je zajištěn maximální možná komfort.

 

Odolnost masivní postele

Odolnost a robustní stabilita konstrukce je dána zachováním optimální šíře masivu. Právě tento aspekt je rozhodující při zachování extrémní životnosti bez zbytečných doprovodných zvukových projevů opotřebení.

Společnost Postelia vyrábí masivní postele ze dřeva za použití dokonalého kování od Heittich, které předesílá doživotní záruku. V případě, že nechcete jen postel, zajistěte si celoživotního partnera pro klidné spaní.

Pokud vás zajímají i další informace o kvalitních postelích a zdravotních matracích, navštivte internetové stránky výrobce na adrese http://www.postelia.cz/

Související příspěvky

Zaostřeno na masivní nábytek za přijatelnou cenu

redakce

Jak vyčistit dlažbu po stavbě? Čištění podlah Praha 10

redakce

Na co si dát pozor při pokládce keramické dlažby?

redakce