STAVBA

Pozvánka na Den otevřených dřevostaveb 2019

ADMD vás v sobotu 5. října 2019 zve na již 6. ročník akce Den otevřených dřevostaveb.

V rámci této akce si mohou návštěvníci po celé České republice prohlédnout nejen dokončené i rozestavěné dřevostavby, ale také výrobní závody členů Asociace Dodavatelů Montovaných Domů, kterými jsou stavební firmy sdružené v Asociaci a splňují certifikaci, která zaručuje kvalitu stavby.

Všechny domy budou zpřístupněny ZDARMA v sobotu 5. 10. 2019 od 10:00 do 17:00 a to za přítomnosti odborníků z realizačních firem. Akce Den otevřených dřevostaveb probíhá za podpory členů a partnerů ADMD.

Navštívit můžete dřevostavby nejen ve vašem okolí a přesvědčit o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů. Získáte i důležité technické informace a také načerpáte inspiraci pro výběr svého nového domu.

Na  facebookové události budou postupně představovány všechny zúčastněné stavby.

Každý rok lze navštívit okolo 40 staveb po celé republice. Jejich kompletní seznam bude zveřejněn 17. září 2019 na webu www.DenDrevostaveb.cz

Cílem celé akce je především přiblížit proces výstavby kvalitních dřevostaveb a pomoc s výběrem vysněného domu. V ADMD totiž věříme, že spokojené bydlení začíná kvalitním návrhem dřevostavby od prověřené firmy.

 

Ing. Lenka Trandová

ředitelka ADMD

Související příspěvky

Novinky značky ESTILUZ 2011-12

redakce

Dřevostavby na klíč od republikového profesionála

redakce

Srub postavíte snadno

redakce