TIPY

Doplňte svou jídelnu o dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek se v poslední době stává velice oblíbeným, a proto si ho kupuje drtivá většina všech lidí. Disponuje nespornými výhodami, jež okouzlily nejednoho zákazníka. Jako takový však skrývá některá úskalí, na která byste si rozhodně měli dát pozor.

 

Proč si dřevěný nábytek pořídit?

Dřevěný nábytek je velice oblíbený zejména díky svým výtečným vlastnostem. Dřevo totiž dokáže absorbovat toxické plyny či páry, a navíc patří k obnovitelným zdrojům. Zakoupením nábytku z tohoto materiálu tedy nebudete tolik zatěžovat životní prostředí. Oproti jiným materiálům je dřevo daleko příjemnější na dotek a možnosti jeho zpracování jsou prakticky neomezené. Šikovný řemeslník z něj dokáže vyrobit prakticky cokoliv.

 

Jak najít kvalitního dodavatele?

Základem krásného dřevěného nábytku je pochopitelně kvalitní dodavatel dřeva a truhlář. Šikovných řemeslníků je velmi málo, a proto si toho pravého pečlivě vybírejte. Produkty jsou vyráběny pouze z vybraného borového a dubového masivu, který je laděný do provensálského stylu. Od klasického nábytku se liší nejen na dotek, ale také svou vůní, za což vděčíme používanému dřevu. Solidní dodavatel by vám měl pomoci i s montáží a dopravou daného nábytku. Rozhodně se na tuto možnost zeptejte.

 

Jak poznat kvalitní jídelní stůl?

Jídelní stůl by měl být především bytelný, aby vydržel i drsnější zacházení při stolování. Ideálním řešením je pořízení stolu z dubového masivu se dvěma nadstavbami, díky kterým můžete mnohonásobně zvětšit užitnou plochu. Výtečně se tak hodí nejen do kuchyně či jídelny, ale také do obývacího pokoje. S ohledem na přirozenou barvu a vůni dubu bude pasovat do každé klasicky zařízené domácnosti. Neztratí se ovšem ani v té moderně zařízené.

Na výběru jídelního stolu byste si měli dát záležet, neboť u něho budete trávit nemalé množství času.

Související příspěvky

Prodáváte nemovitost? Přečtěte si, jak sestavit inzerát tak, aby oslovil co nejvíce zájemců

redakce

Dryperátor přináší revoluci! Sušení prádla díky němu dostává novou dimenzi!

redakce

Kdo se stará o váš dům?

redakce