STAVBA

Potřebujete stavební buňku či obytný kontejner? Tak si ho pronajměte!

Stavební buňky jsou nadmíru multifunkčními stavbami. Využijete je nejenom na stavbách, ale můžete v nich i bydlet. A my víme, kde takové buňky seženete! Respektive si je za výhodných podmínek pronajmete.

Specialistou na mobilní stavební buňky je společnost Orange – prostorová řešení, s.r.o., jejíž stavební buňka momentálně slouží i jako odběrné místo na testování koronaviru. A posloužit může i vám. Jako kancelář, sociální zařízení, směnárna, šatna, sklad, jídelna, prodejní či výstavní stánek. A spojíte-li několik buněk dohromady, tak i rekreační objekt, škola, školka, ubytovna nebo přímo hotel.

 

Velmi krátká výstavba

Hlavní výhodou mobilních buněk je v první řadě krátká doba jejich výstavby. Buňku si v podstatě jen necháte dovézt a umístit na místo určení. Další jejich předností je jejich mobilita. Spolu s variabilitou a možností je spojovat, čímž máte možnost docílit rozsáhlého komplexu.

 

Kvalitní materiály nenáročné na údržbu

Stavební buňky jsou také velmi odolné a nenáročné na údržbu. Jejich vnější plášť je totiž vyroben z kvalitního ocelového pozinkovaného plechu a opatřen ochranným nátěrem dvousložkovým PU lakem. Ten v podstatě nároky na jejich údržbu snižuje na minimum. Vnitřní plášť buňky pak je tvořen dřevotřískou potaženou bílým plastem. V buňkách ovšem nechybí ani parozábrana a tepelná izolace minerální vlnou, což z nich v podstatě dělá funkční obytné kontejnery.

 

Zavolejte, přivezeme, postavíme!

A na kolik vás pronájem stavební buňky vyjde? To samozřejmě záleží na mnoha faktorech, jako je jejich množství, délka pronájmu a podobně. Každá zakázka je tudíž zpracovávána individuálně. Na stránkách mobilnibunky.cz klikněte v levém horním rohu na záložku pronájem kontejneru a buněk, ve formuláři, který se před vámi rozbalí, nezávazně specifikujte své požadavky, a konkrétní nabídka ceny vám bude obratem zaslána na e-mail. V ceně každopádně můžete počítat i s dopravou a montáží.

Své požadavky samozřejmě zaměstnanci firmy můžete sdělit i telefonicky. Ne nadarmo se totiž firma drží hesla ZAVOLEJTE – PŘIVEZEME – POSTAVÍME! Tak tomu totiž skutečně bude! Za velmi výhodných podmínek!

Související příspěvky

Vybrat seriózního výrobce komínů je věda

redakce

Eternitová střešní krytina může ohrožovat zdraví. Je třeba její profesionální likvidace

redakce

S odstraněním graffiti nám pomohla firma A Servis, Brno

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.