STAVBA

Pohodlná a bezpečná garážová vrata

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Proč se trápit se starými garážovými vraty, která se otevírají velice těžko a navíc již postupem času dostatečně netěsní a tak zvyšují náklady na vytápění domu? Pořiďte si raději kvalitní a bezpečná garážová vrata od prověřených výrobců.

Všechny druhy na jednom místě

Pokud se rozhodnete pořídit si garážová vrata, jistě pro vás bude jednodušší najít veškeré modely na jednom místě, než zdlouhavě hledat na více portálech. Právě proto je tu firma Altoma spol. s r.o., která je od svého založení předním dodavatelem vratové techniky. Společnost vždy kladla velký důraz na komplexnost programu a vysokou kvalitu dodávaných zařízení. Proto se zaměřují pouze na silné a spolehlivé dodavatele ( například Hormann ), u kterých je jistota kvality. V sortimentu této společnosti naleznete všechny druhy garážových vrat, jakými jsou například sekční garážová vrata, výklopná vrata, rolovací vrata, stranová vrata, vrata pro hromadné garáže a také průmyslová vrata. U většiny modelů si také můžete vybrat, jestli chcete automatický pohon nebo manuální ovládání.

Kompletní příslušenství je samozřejmostí

Společnost Altoma s.r.o. se nespecializuje pouze na garážová vrata a jejich prodej. Velkou pozornost také věnují službám souvisejícím s dodáním náhradních dílů a oprav zařízení. Firma disponuje vlastním skladem náhradních dílů a její servisní dispečink funguje pro smluvní partnery 24hodin denně a 7dní v týdnu.

Více informací a kompletní nabídku garážových vrat naleznete na www.altoma.cz.

Související příspěvky

Dáváte zrovna dohromady projekt nové výrobní haly? Známe spolehlivé řemeslníky

redakce

Dům jedním tahem: získejte na For Archu slevu na dům a světlovod zdarma!

redakce

Tepelné izolace „na míru“ prostoru !

redakce