STAVBA

Přenechte stavbu základové desky profesionálům

Plánujete stavbu domu svépomocí? V takovém případě přenechte alespoň přípravu základové desky profesionálům. Jde totiž o klíčový krok, od kterého se odvíjí všechny následující úkony. Když je základová deska zpracována technologicky správně a přesně tak, jak má vypadat, představuje výborný startovací bod pro celý dům.

 

Praxe pro perfektní výsledek

Odborně připravené základy domu značně usnadňují další práce. Stavba základové desky na klíč od společnosti FABRY FLOORS s.r.o. s dlouhou praxí je jistotou výborného výsledku. Používají správnou směs stavebních materiálů, které poskytují ty nejlepší vlastnosti pro stavbu nového budoucího domova. Příprava betonu na základovou desku znamená mnohem více práce, takže nejde pouze o vylití betonové směsi na místo.

 

Jaké práce souvisí s přípravou základové desky?

Kolem kvalitně technicky připravené základové desky, která splňuje i náročná kritéria, je mnoho práce. Právě tyto kroky jsou zásadní pro nejlepší výsledek. Konkrétně jde o začištění základových pásů, důkladné vysypání štěrkem a položení bleskosvodu. Následuje protažení všech potřebných inženýrských sítí, aby ústily do stavby domu. Až poté přichází na řadu samotné vylití základů vhodně zvolenou betonovou směsí. Správná posloupnost a pečlivé provedení všech kroků znamenají ideální základy, na kterých bude radost dále stavět bez ohledu na to, jestli se do dalších prací pustíte sami, nebo si pozvete jinou specializovanou firmu.

 

Jak dlouho to celé potrvá?

Příprava základové desky znamená i dodržení technologické přestávky pro důkladné vyschnutí betonu. To v teplém a příznivém letním počasí může zabrat zhruba týden. Naopak při realizaci základů v chladných měsících se doba protáhne klidně až na tři týdny.

Více informací ohledně základové desky najdete na stránce www.zakladovka.cz, kde je rovnou k dispozici kontakt na firmu.

Související příspěvky

DECOEN v.o.s. přináší efektivní pomoc s energetickým hodnocením budov

redakce

Kvalita dřevostavby na klíč záleží na použitém materiálu

redakce

Postavte si altán nebo pergolu pomocí zemních vrutů

redakce