INSPIRACE STAVBA

Jak v Praze vybrat spolehlivého dodavatele stínících systémů?

Dokonalé stínění interiéru bylo ještě před několika lety považováno za nepodstatné a jako zbytečné vybavení. Jak se ale mění architektonické trendy, zvyšují se nároky na efektivitu využívání domácností a jejich celkový komfort. A právě jednotlivé druhy stínících technologií mají na tuto oblast opravdu podstatný vliv. To platí po celou republiku a samozřejmě i pro Prahu. V Praze může být výběr té správné firmy ještě mnohem těžší. Nabídka je zde velká, ale rozdíly mezi jednotlivými firmami jsou ještě mnohem větší. Jak vybrat toho správného dodavatele?

 

Hledejte tam, kde je komplexní nabídka

Spolehlivého dodavatele pro stínící technologie na pražském území poznáte hned z několika hledisek. Základem by mělo být, aby prodejce nabízel komplexní nabídku jednotlivých druhů stínící techniky. Díky tomu vám také může podávat objektivní poradenství o tom, který druh bude pro vaše využití nejlepší. Prodejci, kteří se soustředí jen na některé druhy stínění, budou samozřejmě preferovat ty výrobky, které mají v sortimentu, i když by třeba vašim potřebám mohli vyhovovat jiné. Specializované firmy poskytnou kromě široké nabídky produktů také komplexní služby, jako je servisní činnost, oprava nebo montáže. Takto specializovaných společností už ani v Praze moc není. Najít se ale dají. Jednou z nich je například firma Žaluzie Švorc.

 

Základem jsou žaluzie

Největší část nabídky v zastoupení sortimentu společnosti Žaluzie Švorc tvoří žaluzie. Ty lze vybírat hned v několika variacích provedení z různých materiálů a s různými funkcemi i umístěním. Základní rozdělení je na vnitřní a venkovní žaluzie. V nabídce najdete také meziskelní žaluzie. Z provedení lze vybírat vertikální a horizontální žaluzie a také různá materiálová provedení, například z hliníku, bambusu nebo ze dřeva.

 

Nechybí ani další druhy stínění

Žaluzie sice tvoří největší část nabídky firmy Žaluzie Švorc, ale rozhodně nejsou jedinou kategorií. Tato firma nabízí svým zákazníkům v Praze a blízkém okolí kompletní nabídku v této oblasti. Nechybí látkové rolety, venkovní rolety, garnýže, markýzy, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře, záclonové tyče a mnoho dalších produktů.

Kompletní nabídku najdete na www.levne-zaluzie-praha.cz

Související příspěvky

Výhody plynových topidel

redakce

Bezpečné lešenářské systémy ušetří čas a zlevní financování staveb

redakce

Recenze elektrických grilů, se kterými si užijete grilování po celý rok

redakce

1 komentář

Iw 15. 3. 2015 at 20:00

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o vyplnění krátkého dotazníku, který bude sloužit jako podklad k mé bakalářské práci. Cílem dotazníkové šetření je identifikace chování spotřebitelů při nákupu interiérové stínící techniky. Vyplnění dotazníku Vám zabere nejvýše 5 – 10 minut a veškeré odpovědi jsou anonymní. Děkuji za Vaši ochotu a čas. Iva Lichtenberková, studentka Mendelovy univerzity v Brně.

http://umbrela.mendelu.cz/vyzkumy/vyzkum?id=1053

Diskuze je uzavřena.