Search

Jaké skříně budou dokonale pasovat do každého interiéru? Jedině vestavěné!

Skříně jsou základním druhem nábytku do každého interiéru, bez kterého se prostě žádná domácnost neobejde. V současném stavebnictví je kladen zvýšený důraz na komfort a efektivitu nábytku vybavení. Je zapotřebí, aby jednotlivé skříně dokonale ladily s interiérem, ale přesně zapadly do jeho dispozic. I když někteří velcí prodejci nábytku tvrdí, že mají tak velký sortiment, že si dokáže vybrat opravdu každý, bohužel tomu tak není. Žádná skříň dokonale nezapadne do různých interiérů. Kromě jednoho druhu. Tím jsou vestavěné skříně na míru.

 

Vyšší cena, ale maximální efektivita

Vestavěné skříně nikdy nemohou soupeřit se sériově vyráběnými modely svou cenou. Sériová výroba několika stovek kusů nábytku denně dovoluje těmto producentům dosahovat nižších cen, na které se výrobci nábytku na míru prostě dostat nemohou. Klasickou skříň ze sériové výroby nikdy nevyberete tak, aby dokonale zapadla do konkrétního interiéru. Každý interiér a každá místnost má svá specifika. Právě nábytek na míru se jim dokáže podřídit. Výsledkem sice není nižší cena, ale maximální efektivita využívání interiéru.

1

Jak vybrat výrobce?

Pokud se rozhodnete vestavěné skříně na míru Praha, Ostrava nebo v dalších velkých městech, ještě nemáte vyhráno. Je zapotřebí vybrat tu správnou truhlářskou firmu. Ve velkých městech takových firem působí hned několik. Bohužel rozdíly v kvalitě jednotlivých společností a v jejich zkušenostech jsou mnohdy také veliké. Je dobré vybírat firmu na základě jejích referencí a také na základě jejích zkušeností.

 

Chcete příklad? Nábytek Simčák!

Příkladem společnosti, která je přímo specializovaná na vestavěné skříně na míru Ostrava a Praha je firma Simčák. Tato firma se sídlem v Praze a Frýdlantem nad Ostravicí se přímo specializuje na výrobu nábytku na míru, konkrétně vestavěných skříní. Založena byla již v roce 1991. Zkušenosti s výrobou má tedy více, než dvacetileté. Zvýšený důraz je kladen na výrobu pomocí moderních technologií, vysokou kvalitu vstupního materiálu a efektivní vybavení nábytku přesně podle nejnovějších trendů.

Detailní informace o společnosti najdete na www.simcak.net
Jeden komentář u “Jaké skříně budou dokonale pasovat do každého interiéru? Jedině vestavěné!

  1. S článkem naprosto souhlasím, také máme již rok vestavěnou skříň a nemužeme si ji vynachválit. Navíc vypadá moc pěkně, kdyby to někoho zajímalo mohu vyfotit a poslat porovnácí předtím a potom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *