STAVBA

Jak bydlet v domě svých snů?

Každý z nás má představy o tom, jak by vypadal jeho dům snů. Jen málokdo ale tyto představy přemění v realitu. Místo krásné a přepychové stavby se pak spokojí s některým ze základních modelů dřevostaveb nebo zděných staveb a sny jdou pomalu do ústraní. A co vy? Spokojíte se také s klasickou stavbou, jako má většina majitelů rodinných domů nebo si budete trvat na svém a nespokojíte se s ničím jiným, než s tím nejlepším? Jestliže chcete postavit dům vašich snů, máme pro vás malý tip!

 

Spolupracujte s architektonickým ateliérem Master Design

Společností, které nabízí na našem trhu výstavbu rodinných domů a jejich naplánování je mnoho. Architektonický ateliér Master Design se od nich ale výrazným způsobem odlišuje. Master Design totiž nestaví obyčejné rodinné domy, ale plní vaše představy a sny. Přesně podle vašich požadavků a kritérií navrhnou dokonalý domov přesně podle nejnovějších architektonických trendů.

luxusni-dum-s-cihelnym-obkladem-hrabova

Nejen návrh, ale i projekt a výstavba

Společnost Master Design nabízí svým klientům kompletní servis služeb. Je tedy schopna poskytovat kompletní servis od prvního návrhu, přes detailní projektovou dokumentaci až po samotnou výstavbu. To vše díky tomu, že firma zaměstnává zkušené architekty, projektanty, stavbyvedoucí i technické dozory a další specialisty. Nejedná se o žádné externisty, ale přímo o pracovníky Master Design. Díky tomu je zajištěna maximální spolupráce jednotlivých pracovníků. Lepší koordinace všech činností šetří váš čas i peníze.

nizkoenergeticky-dum-s-elegantni-vlnou-krmelin

Reference Master Design?

Společnost Master design se na našem trhu pohybuje již přes 6 let. Na stavební firmu to není mnoho, ale Master Design není stavební firmou, ale specialistou na plnění vašich snů o bydlení. Na svém kontě má již Master Design více než 100 staveb na míru v sedmi zemích světa. Velkou popularitu si tedy získává nejen u nás, ale i ve světě.

Detailní informace o Master Design najdete na

www.architekti-projektanti.cz

Související příspěvky

VermiS ZERO vyřeší napojení parozábrany na komín

redakce

Trendy v bydlení pro podzim roku 2012

redakce

Izolace předchází přehřívání podkroví v létě

redakce