Search

Dřevostavbu si může dovolit každý!

Výstavba dřevostavby nebo klasický cihlový domek? Tuto otázku si klade téměř každý, kdo se rozhoduje, že bude stavět rodinný dům. V poslední době stále stoupá obliba dřevostaveb před cihlovými domy a to nejen pro velice rychlou dodávku, ale především pro jejich vlastnosti jako jsou energetická nenáročnost, ekologie a zdravé žití v těchto domech. Vzhledem k těmto výhodám dřevostaveb se této vzrůstající oblibě nemůžeme divit.

 

Dřevostavby představují levné a komfortní bydlení

Na rozdíl od jiných typů staveb dokáží dřevostavby podstatně šetřit náklady na provoz domácnosti. Jedná se především o náklady na vytápění budovy, ale také na celkový provoz domu. Aby dřevostavby dokázaly šetřit náklady co nejvíce, musí být hlavně dokonale navrženy – tedy záleží nejvíce na umístění staveb na pozemku z pozice světových stran (aby se v letních měsících nepřehřívaly a naopak v zimních měsících dokázaly využit ziskové sluneční paprsky) . Proto je třeba zvolit pro stavbu dřevostavby společnost, která se zabývá nejen stavbou samotnou, ale především disponuje kvalitními architekty, kteří dokáží navrhnout kvalitní dřevostavby a jejich umístění. Pokud chcete navrhnout a postavit dřevostavbu, která by dokázala opravdu výrazně šetřit vaše náklady, obraťte se na společnost Mobile Point Corporation a.s. (www.mobile-point.cz)

 

 

Mobile Point Corporation a.s. je tu pro všechny

Tato společnost se zabývá architektonickým návrhem výrobou a realizací dřevostaveb a mobilních domů z ekologických materiálů. Velký důraz společnosti je kladen na to, aby nový dům byl energeticky nenáročný a především aby mohl růst s Vašimi potřebami (pokud budete potřebovat dům zvětšit v důsledku např. přírůstku do rodiny apod. Při návrhu a stavbě je také kladen důraz na životní prostředí a na zdraví všech osob žijících v těchto stavbách. Navržené stavby veskrze splňují nízkoenergetické a pasivní normy. Jedná se tudíž o pohodlné, levné a nenáročné bydlení, které jsou v této nelehké době tou nejlepší jistotou spoření pro všechny obyvatele.

 

Kompletní informace naleznete na www.mobile-point.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *