Search

Aplikace betonové stěrky svépomocí? Praktický workshop vás naučí vše potřebné!

Hledáte šikovné designové vychytávky do svého domova? Baví vás vše možné okolo stavebnictví, ale nemáte ve svém okolí žádného šikovného učitele? Chcete se naučit pracovat s moderními postupy a technologiemi? Pak vyzkoušejte praktické workshopy, jež vás naučí pracovat s betonovou stěrkou pod dohledem na slovo vzatých odborníků.

Důraz na slovo praktický je v tomto případě oprávněný. Vše potřebné si skutečně vyzkoušíte na vlastní oči a ruce. DESIGN WORKSHOPY na www.workshopdesign.cz nejsou žádnými nudnými přednáškami, ale přívětivým setkáním v rodinném duchu, kde je ze všeho nejvíce ceněn zápal pro věc a ochota učit se novým věcem.

 

Buďte vždy o krok napřed!

Nezáleží na tom, jestli je vaším cílem náhrada obkladů a dlažby v koupelně praktičtějším povrchem, seznámení se s novými trendy v bytovém designu nebo jednoduše chuť poznat nové přátele. DESIGN WORKSHOPY vám nabídnou od každého pořádnou porci!

Začíná se kávou, příjemným povídáním a teoretickou půlhodinkou, během níž přijde na přetřes vše o betonových silikátových stěrkách – od jejich rozdělení na nejrůznější druhy a tipy až po možnosti aplikace.

 

Tam, kde si vše vyzkoušíte

Následuje dynamičtější část, v níž si aplikaci každé jednotlivé vrstvy stěrky vyzkoušíte na cvičných deskách. Čeká vás skutečně pestrý program. Zkušený designový mistr vám nabídne například:

  • aplikaci betonové stěrky určené do koupelny (v oblasti sprchového koutu, za vanu)
  • vytváření dekoračních struktur (hladké, hrubé, imitaci panelu, otisky dřeva aj.)
  • pigmentování – barvení
  • lakování – efektivní ošetření povrchu stěrky

Workshopy nejsou omezeny věkem ani zkušenostmi. Na své si přijde skutečně každý: parta přátel, manželský pár, dědeček s vnoučaty. Atmosféra je skutečně rodinná, takže se na jednom kurzu obvykle neschází víc než 2-4 účastníci.

Chcete se i vy stát součástí unikátního konceptu? Kurzy probíhají v Paskově (Ostrava) nebo třeba přímo u vás na stavbě. Stačí si vybrat vhodný termín na www.workshopdesign.cz nebo navrhnout svůj vlastní. Vyzkoušejte to!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *